Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt : Ostrava

Ahoj hledam kluka na sex , ale i treba pivo pokud te vzrusuje predstava si to udelat spolu napis mi max 45 let dekuji.tesim se
Jsem submisivní/nezkušený a hledám dominantního aktiva, kterému bych se oddal a po dohodě podřídil... Poskytl své nezkušené tělo cizím touhám a uspokojení. Chtěl bych pocítit, jaké to je, oddat se chtíči někoho jiného a být ovládán a strpět cizí uspojení a perverzi. Nehledám vztah, ale třeba opakované zážitky... Na věku příliš nezáleží, upřednostňuji nekuřáky s větším M. Zdraví samozřejmostí. Vyskytuji se v Ostravě, ale můžeš být i z okolí.
Ahoj, hledam kamarada s prostory, k spolecnemu nahoceni,onanii a koureni.l
Najde setady starší bi aktiv chlap s velkým, aspoň 21/5? Z Ostravy, FM nebo okolí? Já 29 poslušny pasiv
Kdo by chtěl jeste dnes něco ať se ozve já 20let Prostory nemám
Hledam chlapa na pokec,sex,VS,50ket,diskretnost,zdravi.
Jsem štíhlý Bi sympoš sportovní postavy, 46/182/85, dole vyholený, v sexu víc aktiv, a hledám štíhlého kluka, 25 až 45, diskrétního kámoše na vše. Hledám kluka který taky ví co chce a má to v hlavě srovnaný. Sport, pokec, pivko, sex, intimita, vzájemná důvěra. Nehledám vztah, ale ani nehledám flirt. Ostrava, Opava, Krnov...
Hledám muže, který by mě orálně dráždil. Ženatý, BI, s muži málo zkušený. Diskrétnost a zdraví je samozřejmost. Důležité jsou sympatie, prostory nemám.
Najde se tu někdo normalni s prostory na to abych mohl vyzkoušet experiment vykou*it muže. ? Jen já jeho. Zdraví s prostory nutností :)
je mi 31,stihly asi 170 cm, hledám někoho klidně staršího, kdo by se chce sejít, a dělat co mu řeknu..