Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt

Typka do sauny do fitka na sex ( 38 188 79)

Hledám super kamaráda co má rád gay sex jako já, vše diskrétně

Hledám muže kluka (aktiva) klidně i dva,do 47 let,s pěkným nástrojem co je rád kouřen..... rád tě pěkně pohoním a potom dlouze vykouřím až budeš stříkat ...nejlépe pravidelněji......nebráním se ničemu záleží jen na chuti ... někdo na diskrétní delší kamarádství kde jde o fajn sex a pěkné chvíle zakončené stříkáním ... já 43/185, M 19/5 ,ženatý.

Hledám stálého kamaráda na pokec a příjemné uvolnění. Kamarádský vztah, diskrétnost, zdraví a férové jednání.

Hledám pouze mladého muže, nejlépe studenta do 20 let, může být i cizinec, zdravého a čistotného, který mě bude navštěvovat a já ho budu ústy uspokojovat až do konce. Pokud chceš, můžeš přijít i hned. Zázemí mám. O pisálky nestojím

Pokud by se v Praze našel... zralý (+-60)... rozumný... se zázemím (aspoň občas)... muž, co by rád sem tam pozval na "nahatou" párty/kafe/pokec obyčejného ženáče...budu rád za zprávu... :)

Máš tajné fantazie a zároveň si nechceš komplikovat si život? Jsi nezkušený heterosexuál, ale láká tě Bi experiment bez rizika? Nebo si jen rád dopřáváš relax? Přijď na masáž celého těla, včetně intimních partií, od nahého pohledného Bi maséra s větším mužstvím ;) Vše probíhá v soukromí a naprosto diskrétně. Zdraví a čistota podmínkou.

Rád poznám chlapa/borce-aktiva, který to chce zkusit s klukem. Třeba jen O, dle sympatií i více. Ideálně pravidelně. Já 29/188.

Najde se tu starší dominantní pán (nad 50), který by u sebe doma občas uvítal mladšího, submisivního kluka, a nechal se uspokojit?

Hledám staršího chlapa (50+) s hodně silným (min 5 cm) na vzájemný or.lek i víc. Jsem spíše pasiv, Požaduji 100% zdraví, čistotu a diskrétnost. To samé nabízím.Zavřít