Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Bi hledá jeho : Nezávazný flirtHlavní město Praha

Spoutaný a s šátkem na očích přede mnou klečíš a uspokojuješ mě pusou. Děláš mi to moc dobře, ale já si s tebou chci pohrát i jinak. Pomáhám ti vstát, svázané ruce ti přivazuji k trámu v našem podkrovním útočišti. Stojíš tu nahý, bezbranný a odevzdaný. Naliji si do dlaně masážní olej a přidám do něj několik tvých a mých kapek. Pak už jen ucítíš, jak pevně sevřu rukou naše penisy k sobě a oba nás začnu honit. Lesklé žaludy se o sebe třou, uzdička přejíždí po uzdičce a oba vzdycháme touhou...

...uzdička přejíždí po uzdičce a oba vzdycháme touhou...(Pokračování). Já ale chci, abys cítil svoje pokoření, až budu pronikat zezadu do tvého těla. Otáčím si Tě, státe přivázaného za ruce ke stropu a s očima oslepenýma šátkem. Pak do tebe proniknu. " Na kolena a dívej se!", víš, že ta slova nejsou určena tobě. Je tu někdo další a ty nevíš kdo. Jaké to je, vědět, že tě někdo pozoruje, když jsi jen obyčejná čubka pro potěšení druhých? "Kuř ho!" Cítíš, jak tě dole objaly něčí rty. Kluk, holka...?

Sportovně založený padesátník hledá Bi kamaráda pro společné erotické radovánky. Změna je život.

Jsem ženatý muž a chtěl bych vyzkoušet sex s mužem. Hledám ženatého bi muže který mě zaučí. Vlastní zázemí potěší, já bohužel nemám. Více po mailu.

Ahoj. Zkouším najít asi nemožné, ale přece... Nenašel by se tu někdo milý, fajn a v pohodě? V posteli jen aktivní tak do 35 let, kterému se líbí tlustí kluci? Rád bych našel někoho na pravidelné schůzky (vztah opravdu ne, ale kdybych ti v posteli stačil jen já, bylo by to fajn). Chtěl bych ti dělat dobře, ale o žádné opětování nestojím (prostě nastavím O i A, ale na sebe nenechám ani sáhnout). A nestojím ani o mazlení a tak podobně. Pokud by tě to zajímalo, víc podrobností radši po vzkazech

Má paní si přeje, abych O uspokojil pořádného chlapa a potom se od něj nechal vyfotit, jak klečím a na obličeji mám jeho ... Najde se tu prosím někdo, kdo mi s tím pomůže?

Jsem mladý kluk Prahy rád bych našel někoho koho můžu vysát. Který mě rád svaže. Je mi 18 let. Bi

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Plzeň

Ahoj hledám parťáka na pravidelné kouření. Hledám aktiva, který se nechá pravidelně uspokojovat a já se u toho budu natáčet. Později klidně i ze zadu. Mimo to můžem čas od času zajít do fitky, na pivo nebo cokoliv jiného. Nehledám týpka s obrovskou kládou, ale musí se mi líbit, nehledám žádnou mrkev :D Ozvi se mi, budu se těšit :)

Ahoj jsem Bi 64, mladšího vzhledu, dostal jsem chuť udělat O. Na věku nezáleží, silnější muži jsou víc vzrušující..

Ahoj, já (35/195/70/17/4) hledám (ideálně) zadaného, bi, nebo ženáče - prostě fajn kluka/chlapa 35-55 na sex a plnění fantazií. Moc rád kouřím, v ideálním případě Ti nastavím zadeček a pořádně si zajezdím. Všechno závisí na sympatiích, inteligentní komunikaci a Tvém tvrdém péru :) čistota, diskrétnost a zdraví je samozřejmostí. Těším se!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Plzeň