Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt : Ostrava

Hledám nezkušeneho, pasivního muže silnější postavy pro poznávání nepoznaného. Diskrétnost, zdraví samozřejmostí.
Zadaný bi 42/171/75, hledá bi chlapa k občasným schůzkám, nehledám jednorázovku. Ty nejlépe s prostory, do 50 let, ostravsko a okolí.
Ahoj,jsem štíhlý VŠ s postavou 170/62 M17/4,5,vyholený bi střed.věku z OV.Hledám mladého, štíhlého a vyholeného kámoše,nejl.studenta na příjemné intimní přátelství,společné honění,ku..bu,sexík a vše,na čem se spolu domluvíme a co se nám bude líbit. Preferuji diskrétnost a fér jednání,100% zdraví a hygienu,totéž zaručuji u sebe, prostory v centru OV mám a pokud budou vzáj.sympatie, rozhodně nebudeš litovat.
Hledám stálého kamaráda 55+ pro pravidelné diskrétní schůzky. Nejlépe ženatého, inteligentního a férového chlupáče. Hetero nebo bi chlapa, kterého láká se pravidelně diskrétně scházet s chlapem. Prostory mám. Ostrava a okolí. Nehledám jednorázovku nebo střídání partnerů, ale jednoho kamaráda, se kterým si budeme rozumět. důvěřovat a bude nám spolu pěkně. Zachování diskrétnosti a neporušení dosavadního života je samozřejmostí. Pokud má někdo stejnou představu tak se ozvi.
Hledám často nadrženého chlapa, nebo kluka, který potřebuje pravidelné vykouření. Tvoje případné, dominantní, sklony vítány. Jsem sport, svalnaté postavy, 41 let, v sexu pasiv. Diskrétnost a zdraví nabízím i požaduji.
Je tu někdo na vzájemné hraní? 69
Hledám bi muže, nebo par z Ostravy a okolí. Společná nahota, masturbace,koureni