Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt

hoj, hledám chlapíka co má doma ženu a ještě mu přesto něco schází jako mě ;) , Jsem ženáč, zdraví diskrétní a to samé bych chtěl aby jsi měl i Ty. Je to stručné , ale asi výstižné . Prostě hledám pohodáře co má v hlavě na pravidelné setkávání ......

34/180/75 bi zenac hleda kamose na dovadeni.

Hledám přítele, který se rád převléká do dámského prádla a chtěl by vyšetřit zadeček (teploměr, gumové rukavice, klystýr, tampon). Třeba jen to nebo dál podle domluvy. Starší začínající doktor bez ordinace. Zdraví, diskrétnost, rozum, férovost na prvním místě.

Hledám kamaráda silnější postavy na občasné setkání. 56/180/98.

Ahoj, jsem 46/182, ženatý, VŠ. Hledám bi ženáče, 45-55, spíše aktivního, nepromiskuitního, pro pravidelná setkání. Diskrétnost a zdraví nabízím i očekávám.

Pražák 58/187/90 - pohodář, akční typ, se zájmem o kulturu, umění, sport, turistiku, hledá příjemného, aktivního, raději mladšího muže - gaye, bi, cca 35-58r., na sex, případně i víc... milenecký vztah...přátelství, hezké .. Najdu mladšího aktiva, kterého přitahují starší? Jsem ženatý.

Štíhlý/hubený kluk na vzájemné masáže s honěním, kouřením, mazlením? Já mazel, aktiv, prostor mám.

Hledám mladšího štíhlého Bi přítele do 30 let na občasné odpolední nebo večerní schůzky. Hledám někoho, komu by nevadila občasná (ale opravdu jen občasná) přítomnost mé mladší přítelkyně. Někdy budeš v pasivní roli a budeš se na mě a na ni jen dívat (případně nás natáčet nebo fotit) a jindy se bude má přítelkyně dívat na nás dva, jak mi to děláš, ale nejčastěji se budeme scházet jen my dva sami. Mám zájem o společné honění, kouření a sex. Já jsem v A pasiv, vlastní zázemí mám.

Ahoj, jsem diskretni mlady pasiv, ktery hleda bi nebo hetero chlapa na pravidelne schuzky za ucelem sexu. Nejde mi o vztah, jen o uspokojeni vzajomnych sexualnich tuzeb. Zdravy a diskretnost musi byt 100%. Kdyz jsem te zaujal napis.

jsem bi ženáč 36/180/86/17/5 a hledám nejlíp bi chlapa do 55 let na občasný setkání za účelem uvolnění, praha a okolí