Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt

Ženatý hledá dědu pro tajnou lásku.

Ahoj, jsem mladý kluk který by chtěl najít kluka či muže, klidně skupinku na sex, jak v soukromý tak klidně na veřejnosti.

Ahoj, hledám kluka (nebo kluky) na občasné schůzky. Jsem šťastně zadaný, takže jen diskrétně. Nejlépe pokud jsi v podobné pozici. Jsem pohledný sportovec a bottom, rád ho mám v puse a ještě raději v zadku. Podmínkou je samozřejmě 100% čistota a zdraví.

Nazdárek! Jsi starší aktiv a hledáš mladého, pohodového, šikovného a fér kluka na pravidelná setkávání. Jsem zdravý bisexuál delší dobu ve vztahu a proto hledám vybočení ze stereotypu. Nehledám jednorázovku! Jsem celkem časově vytížený, bez prostor - ale vždy se dá něco vymyslet:). Diskrétnost, spolehlivost a zdraví je pro mne na prvním místě. Nehledám modela, ale obyčejného chlapa, klidně ve vztahu nebo ženáče - bez jakýchkoli zásahů do soukromí.Tak napiš

Na pohodovou 69 hledám chlupatého , vousatého , nefeminího střízlíka.Zázemí mám í

Rád bych našel chlapa na úrovní co ho je rád aktivní, kdy já jsem naopak rád v obracené roli a rád bych zkusil roli milenky ..........., hračky atd. Jinak jsem mužný a v normálním životě spíše opak toho co mě láká zkusit s chlapem. Pokud tě to láká tak se ozvi.

Ahoj, hledám partaka na dovádění před webkamerou. Budes jen stát nebo sedět a já si budu hrát s tvým ptákem. Není důležité, aby byl obrovskej, musí byt ale hezkej. Když se na něj nekdo bude dívat na webkameře tak aby prosil, aby už stříkal. Já ti ho budu masírovat, kouřit, řádit na něm a všemožně oddalovat tvůj orgasmus. Na webkameře bude vidět jen tvůj pták. Pokuď máš zájem tak se ozvi, věkem neomezeno. Bez fotky tvého ptáka neodpovídám, je to v tomhle připade stezejni pro uspech.

Ahoj, já Bi 45/173 silnější postavy, ale mladšího vzhledu s menším M, ale velkýmy výstřiky hledám kamarádku, či kamaráda na občasné vylízání, nebo vzájemné kouření. Přidal bych se i k Bi páru. Po okolí přijedu. Nejlépe Be, Ra, Pha západ. Vše na dohodě. Nejde mi o vztah, ale o zpestření volných chvil. Pokud jsi žena, která se při orgasmu pomočí, vyhrálas :) Na postavě ani věku mi moc nezáleží, jen na chuti :) Podmínkou je absolutní diskrétnost a zdraví. Více domluvíme přes MAIL.

Hrozně rád bych poznal kluka, muže, ke kterému bych přišel domů a díval se na něj, jak se masturbuje u nějakého porna. Asi by mi to nedalo a po chvíli bych si vytáhl z kalhot i svůj pen*s a honil si ho s ním... A třeba bych mu svou rukou pomohl k výstř*ku, chtěl bych zkusit se dotýkat cizího pen*su. A třeba i něco více, kdo ví... Takže je tu někdo takový, kdo nechce hned s*x? Hledám někoho na opakovaná setkání.