Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt : Praha

Já 46let,165cm,pár kg navíc s menším M, rozvedený, zadaný Bi hledám pohodového kamaráda s pár kg navíc,na občasný sex mezi muži, honění,O,rád bych zkusil A, další je na domluvě (zkusit se má vše ??)dlouhodobě.jsem z Prahy,nevadí okolí Prahy.
Bi 38/174/78 hledá bi chlapa sportovní / normální postavy mezi 25 - 45 lety na pravidelné schůzky. Společné dotyky, honění, kouření, časem dle sympatií možná i víc. Diskrétně a bezpečně. Ty ideálně také ženatý nebo zadaný a málo zkušený.
Tak vás zdravím chlapi jsem ní bez zkušeností a rád bych zkusil O..... uspokojit nějakého sympatického chlapakovi, požadují 100% zdraví čistota a diskrétnost, jestli má někdo zájem tak napiš a třeba ještě dnes
Ahoj - rád by ses třeba jen díval? Nevadí - s kamarádem ženáčem hledáme prima kamaráda bez nadváhy pro pravidelné schůzky - zdraví a diskrétnost podmínkou... tak napiš, pokud jsme oslovili právě tebe...
Na dnešní sobotní večer hledám mladšího kluka (tak do 30 let), který by do mě zasunul. Nemusíš mít zkušenosti, jen chuť. Je mi 33 let, střední sportovnější postava, nekuřák. Jsem z Mělníka a prostory mám.
Chci být vyfistován až do bezvědomí. Hledám jednoho až dva kluky, ideálně bi nebo pár. Zvládám fisting chlapskou rukou po zápěstí. Mám výdrž, rád bych abyste na mne a hrátky měli čas celou noc. Prostory případně zajistím. Čistota, rukavice, z mé strany žádné pachy, vše zcela čisté apod. to je samozřejmost. Pokud byste měli rádi klinik, přizpůsobím se vašim přáním. Ideálně celá noc ze soboty na neděli. Jsem sympatický, bi, spíše sub. IQ a úroveň podmínkou. Těřím se.
Jsem ženatý, štíhlý VŠ 44/186/80, relativně chlupatý, menší M. Hledám diskrétního, zdravého a rozumného kamaráda na občasné vybočení z reality, ty aktiv. Hledám někoho, kdo má soukromí, do přírody, auta ani azylu nejdu...
Ahoj hledám kluka ,muže(třeba i pár) do 45 let,nejlépe aktiva co je rád kouřen na fajn erotické kamarádství,uvítám pravidelnější schůzky , rád ti udělám dobře(já pas sub) jak budeš chtít,nebráním se ničemu pokud to bude fajn ... 100% zdraví a diskrétnost zaručuji,já 46/185 M 19/5 ženatý.
Ahoj , co my dva jako dvě lesbičky ? S výjimkou že my máme originál robertek
BBC blowjob with condom..only real Hledam tmave muze s velkým M. Rad kourim, lizu koule a honim. Jen real - zadne dopisovani.