Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt : Praha

Našel by se starší chlap nad 50 let (klidně důchodce), který by si na mě zezadu lehnul a otíral se pyjem (s nasazeným kondomem) o můj zadek ? Já nezkušený, trochu bi, štíhlý, 180cm/80 kg, mladšího vzhledu. (někdo z okolí Prahy, středočeského, ústeckého, či plzeňského kraje)
Štíhlý sympatický 40/178/72 mladšího vzhledu, ženatý, zdravý, inteligentní, hladké tělo a pevný zadek, hledá zdravého staršího muže na pravidelné schůzky. Já aktivní v O a pasivní v A, Ty dominantní. Útulné zázemí mám k dispozici. Setkání po domluvě kdykoli přes den i v noci. Nekomerčně, diskrétně.
Hledám bisexuála, který žije ve vztahu s partnerkou, a navíc má touhu občas si užít s mužem. Jsem štíhlý, 50/180, společenský, pohodář. Na přirození jsem vyholený, na tělě nikoliv. Hledám někoho stálého. Za nutnost považuji nejprve osobní nezávaznou schůzku. Budu rád, když budeme mít co řict i o něčem jiném, než sexu. Odmítám násilné praktiky, mám raději mazlení. Tvá nezkušenost není překážkou. Nevadilo by mi ani, kdybys chtěl použít např. dámské prádlo. Prostory mám v širším centru Prahy.
5 štíhlý aktiv, chlupáč, M vyholen, hledám pasivního 18 až 49letého sexkámoše s prostory, který diskrétně a pravidelně pokou.í M cca 15x4 a nastaví k šuka.í. Nekomerční setkávání.
Hledám muže do 50, který se nechce líbat a něžnit. Muže, který mi rukama pevně chytne hlavu, nasune si ji a pak si dokáže sebecky užívat až do konce, klidně i s použitím síly. Ruce si klidně nechám svázat za zádama, abych se do ničeho zbytečne nekafral - není to ale podmínkou. Nehledám lásku. Hledám tvrdou akci bez keců. Když budete dva, tím líp. Chtěl bych ale, aby to ten "právě nevyužitej" fotil na můj mobil. Na fotkách by byla hlava jen moje... Prostor nemám.
Pojď se mnou do pánské sauny. Na baru dáme panáka, pak dáme saunu. Já si pak lehnu v odpočívarně na lehátko na záda, hlavu zakloním přes okraj a zavru oči. Ty přijedeš za mnou, zamkneš za sebou, postavíš se obkročmo nad mojí hlavou a bez keců zajedeš do mojí pusy. Chvíli si budeš užívat jak Ti bude tvrdnout a jak se bude tlačit hloub a hloub. Pak si pořádně hluboko zaš..áš. Nakonec svůj puding zanecháš hluboko v krku a beze slova odejdeš. Na baru dáme panáka a dáme řeč o počasí, nebo tak nějak.
Hledám někoho tak 18-33 let (malá odchylka nahoru nebo dolů je přípustná) s hodně velkým p***** (ideálně tak 20x5 a víc). Prostě mě to hodně vzrušuje. Hledám stálého kámoše, který je takhle hodně vybavený na přátelství a pěkné časté hrátky. Láká mě jak něžnější věci (mazlení, líbání), tak i kouření (to hodně!) a anální sex (rád bych abys mi ho tam strčil celého, mám doma velké dildo a s ním to jde). Jinak jsem ale verzatilní a podmínkou je zdraví a preferuji diskrétnost. Nezkušenost nevadí.
Je tady nějaký děda, který si chce ošahat, pomazlit syna, synovce, nebo vnuka?. Moc rád se mu ukáží, nechám se svléci, klidne mi můžeš dělat masáž i pusou. Prostor a čas mám, ale pokud chceš abych dojel, i to se dá zařídit. Ja jsem pasívní a spíše bych, abys ses mi věnoval. Když budete dva starší, tak se můžete doplňovat.
Nekdo s autem kdo za mnou prijede vykour....ime se a pak se uvidi.... ja stihlej,mladej s chuti experimentovat
hledám kluka do 40, kterej mi rád podrží, pokouří, možná i něco víc.. žádný líbání jenom akce. já v O pasiv v A aktiv. pište!