Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Bi hledá jeho : Nezávazný flirtPraha

Hledám kámoše nejlépe do 35 na vzájemný honění a kouření. Láká mě 69 anebo se navzájem udělat jeden druhému na tělo. Hledám hlavně na pravidelné schůzky bez narušení soukromí. Já 32 179/100 m16/4 upravený.

Ahoj, 32 let, ženatý, VŠ s dobrým zaměstnáním, trošku geek, rád cestuji. Rád bych našel kamaráda, který je v tomto také zcela bez zkušeností jako já, ale lákalo by ho vyzkoušet něco s mužem. Hlavně někoho normálního.

Hledam kamarada z Prahy na obcasny sex. Ja 35 bi diskrétní. Na veku a postave nezalezi.

Pokud by měl někdo zájem podniknout něco diskrétně s mladým mužem v Praze, tak ať se klidně ozve a můžeme se domluvit. Je mi 33 let, normální postavy, v sexu se nebráním ničemu rozumnému. Kdybys měl vlastní prostory, bylo by to ideální. K.

Někdo z Prahy a okolí do 30 let kdo mě udělá až do konce?

Hledám mladýho zajíčka z Prahy a okolí do 23 let, kterej by potřeboval zaučit. Nebráním se ničemu a místo mám...

Ahoj, já (35/195/70/17/4) hledám (ideálně) zadaného, bi, nebo ženáče - prostě fajn kluka/chlapa 35-55 na sex a plnění fantazií. Moc rád kouřím, v ideálním případě Ti nastavím zadeček a pořádně si zajezdím. Všechno závisí na sympatiích, inteligentní komunikaci a Tvém tvrdém péru :) čistota, diskrétnost a zdraví je samozřejmostí. Těším se!

Ahoj, našel by se fajn bi zadaný kámoš, který by se chtěl pravidelněji potkávat. Láká mě hladit kluka po rozkroku, honit mu a vy...... Rád bych aby to probíhalo v přátelské atmosféře ne nikdo dominantní nebo zas příliš sub. Prostě člověk se kterým by se dalo i mluvit :-). Lákalo by mě to občas i v přírodě pokud by bylo počasí. Nic nehrotím. Já zel oči hnědé vlasy 180/85... Zázemí mám občas, ale mimo Prahu jsem z Dobříše.. Nu, a teď ty.. Nejlépe upovídaný v mém věku to znamená od 30 do 40 let..

Ležíš na naší společné posteli připoutaný za ruce a nohy k pelesti a nohám. Pomalu se probouzím, ty už jsi několik minut vzhůru, vzrušený a připravený, jak jsem zjistil, když jsem ještě poslepu zajel rukou pod deku do tvého rozkroku. Lehce tě pohoním, pak vstanu a odejdu na toaletu. Pak se vrátím, nahý a s ocasem v pozoru a neomylně zamířím k tvé hlavě. Na špičce jazyka ochutnáš moji slanou chuť, to už ale zatlačím proti tvé hlavě a ty si mě bereš centimetr po centimetru...

Spoutaný a s šátkem na očích přede mnou klečíš a uspokojuješ mě pusou. Děláš mi to moc dobře, ale já si s tebou chci pohrát i jinak. Pomáhám ti vstát, svázané ruce ti přivazuji k trámu v našem podkrovním útočišti. Stojíš tu nahý, bezbranný a odevzdaný. Naliji si do dlaně masážní olej a přidám do něj několik tvých a mých kapek. Pak už jen ucítíš, jak pevně sevřu rukou naše penisy k sobě a oba nás začnu honit. Lesklé žaludy se o sebe třou, uzdička přejíždí po uzdičce a oba vzdycháme touhou...