Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá jeho : Nezávazný flirtPraha

Husté tmavé ochlupení v klíně, podpaží, na nohách, ze všech stran...není tady muž, chlap, 50 a více, kterému se něco takového líbí, rád si sáhne, očichá, ochutná, pohraje, pro oboustranné potěšení, nejlépe opakovaně? Slušnost, úroveň, 100% zdraví, diskrétnost.

Přijeď ke mně kousek za Prahu a budeš mít k dispozici moje ústa a krk. Od začátku až do konce. Sám si určíš, jak to chceš. Jsem sám doma 3 týden a už je toho moc. Já ženáč, 45/188/115. Ty mladší ode mne a dokážeš si stáhnout předkožku...

Hledám mladého kluka, ideálně ze severu Prahy, který by měl zájem společně i vzájemně honit a kouřit na rozličné způsoby. Prostě expedimentovat a hrát si. To vše v pohodové atmosféře. Uvítám pravidelné dlouhodobé kamarádství. Jsem lehce BI, zdravý a spolehlivý.

Hledám pohodového, staršího Bi chlapa k pravidelnějším schůzkám, víkendům, prostě chlapské zábavě. Pár kilo navíc nevadí, sám nejsem úplný hubeňour. Hlavně prosím nekuřáka. Jsem perverzněji laděný, takže by bylo fajn, kdyby ti nebyly cizí věci jako p*ss, fist, BDSM+ apod. Těším se na odpovědi, prostory ke scházení mám. P.S. Pokud bys byl i motorkář, tak máš body navíc, ale není to nutností.

Jsem 40/180/115 19-5 chlupatej aktivni samec a hledam diskretniho a zdravyho samce s mistem z Prahy, kterej bude hulit a nastavovat, idealne pravidelne

Má paní si přeje, abych O uspokojil pořádného chlapa a potom se od něj nechal vyfotit, jak klečím a na obličeji mám jeho ... Najde se tu prosím někdo, kdo mi s tím pomůže?

Inteligentní a sympatický Bi kluk 41let, vysoké a štíhlé postavy 187/73 hledá pár (nekuřáky), kde on je Bi na příjemné chvíle ve třech. Hledám sympatické lidi na dlouhodobé kamarádství a společné příjemné a vzrušující chvíle. Očekávám i nabízím diskrétnost, zdraví a úroveň ! :-)

Jsem TV 40/180/62 a hledám muže zhruba mezi 35 - 50 lety s menším M na občasný zásun. Muže který mě bude brát jako ženu. Zdraví, čistota, foto apod je nutností.

Taky jsi bi ženatý a chybí ti sex s chlapem? Jsem 41/180/80 a hledám aktivního, mužného chlapa nad 40 let k pravidelnému, bezpečnému sexu. Můžeš být dominantnější. 100% zdraví, diskrétnost a úroveň podmínkou. Nejlépe směr MB. Uvítám i spolecny sport nebo pivko. Ne tlouštíci. ;)

Masér 42/183/117, dělám masáže celého těla (záda, celé nohy, ruce, hruď, břicho, třísla, kostrč, mezinozi, masáž prostaty a ....) s ukončením. Mám volný čas po 19 hod. Pokud máš soukromí tak není problém.