Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá jeho : Nezávazný flirtHlavní město Praha

Hledám staršího chlapa, který mi ho strčí do pusy a donutí mne ho vyhulit až do konce

Mam zenskou sexualitu. Rad se i jako zena upravuju. Chtel bych se seznamit s aktivnim starsim (+60) muzem ktereho inspiruje zena v muzskem tele.

Otrok hledá zkušeného Pana.Bic, pouta, obojek.Existujete?

Má paní si přeje, abych O uspokojil pořádného chlapa a potom se od něj nechal vyfotit, jak klečím a na obličeji mám jeho ... Najde se tu prosím někdo, kdo mi s tím pomůže?

Hledám starší pohodový pár, kde muž je výrazně bi pro občasné diskrétní setkávání... Jsem muž 48/180 štíhlé postavy. Nemohu ale nabídnout zázemí.

Mám zálibu v nošení dámského prádla a moc rád bych zkusil roly ženy. Nejdřív bych si s tebou pohrál orálně a ty zase se mým zadečkem. Potom bys do mě vniknul a pořádně bys mi to udělal. Chtěl bych, aby ses ke mě choval jako k ženě. Na všem se můžeme domluvit a uvidíme jestli z toho bude něco pokud možno i pravidelného. Požaduji čistotu, zdraví a přiměřený věk, prostory vyřešíme:) Budu rád za tvojí odpověď.

Ahoj, hledám mladého štíhlého klučinu, který se rád převléká za dívku... silonky, podvazky, šatičky atd. Není za co se stydět, zlato, napiš. Chtěl bych zajímavou milenku s překvapením. ;-) Já mladě vypadající 45, inteligentní Pražák

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Plzeň

Hledám klukholku pro občasné procházky, výlety a cyklistiku. Mezi lidmi akceptuji třeba i Tvůj klučičí vzhled, i když pro mě budeš vždy zásadně žena. V hezkých chvílích Tě chci upravenou a v holčičím prádle. Já vždy výhradně kluk. Je pro mě důležité, aby ses sama za ženu považovala. Nechci jen převlečeného zmalovaného kluka. Jsem rozv. SŠ 49 let, 175 cm, 100 kg. Nebuď starší, nebo těžší, než já. Preferuji menší výbavu... kterou pusa zvládne. Těším se na společné výlety, koupání v pískovně...

Ahoj, hledám staršího maséra. Prostor mám . Já 49/170/80

Hledám kluka , muže(třeba i pár) do 40 let, nejlépe aktiva, na erotické kamarádství, uvítám pravidelnější schůzky , já BI 48/185 M 19/5 , urostly , ženatý, normalně dominatni ale s mužem chci byt v podřízené roli posloužit a podržet ......100% zdraví a diskrétnost zaručuji.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Plzeň