Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Bi hledá jeho : Nezávazný flirtBrno

Hledám kluka který by mě pravidelně kouřil samozřejmě vzájemně a pak se nechal o..... Jen vážně a věk do 35 let. Prosím foto.

Jsem 46 BI aktiv bez místa, který hledá kamaráda na pravidelné setkávání. Hledám někoho diskrétního, zdravého a v pohodě. Já jsem typ medvěd s břichem, což každý nemá rád...

Jestli máš chuť, můžu tě udělat v týdnu, než půjdeš do práce, mezi 5. a 7. Jsem čistotný a pohledný. Ty nejlépe 18 - 35 let, čistotný a diskrétní.

Ahoj. Jsem ženatý 44/179 a již dlouho mně láká představa sexu s mužem. Nemám dosud zkušenosti a rád bych na seznamce našel nejlépe také nezkušeného, zdravého a diskrétního kamaráda k občasným schůzkám.

Jsme dva kamarádi, 48 a 36, rádi bychom přijeli k někomu, kdekoliv v republice a strávili u tebe noc. Společně bychom si mohli užívat honění, ukazování si, užívat si pohodové společné chvíle, nejsme gayové jen experimentující hetero, možná bi :)