Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt : Olomouc

Ahoj, já 60/195/103 hledá mazlíka, který neřeší podobu a nic jiného, ale chce příjemné chvále strávené ve dvou.
Hledám mladého, štíhlého kluka, Diskrétně tě zaučím tě v sexu s mužem.
Najdu kluka ze Šternberka a okoli na nezavazne kouřeni ,honěni a možna i vic!
Jsem 54/183/73 BI z Olomouce a hledám štíhlého Olomoučáka s vlastními prostory k trvalejšímu mileneckému vztahu. Rád sportuji. Pokud máš podobnou zálibu, bude to jen výhodou ale ne nutnou podmínkou. Nebráním se osobnímu setkání.
Jsem ženáč 42 180/85 a rád bych našel někoho podobného za účelem chlapského sexu. Hledám diskrétního kluka, který by chtěl zažít chvíle vzrušení s klukem. Zkušenosti nemám, ale snad to není vada. Jaké to bude, záleží jen na nás. Tak proč to nezkusit?
Najdu pravidelného dárce krve, kterého bych diskrétně orálně uspokojoval až do konce? Já diskrétní ženáč. Nejlépe pravidelně.
Ženatý hledá diskrétní zábavu
Ahoj. Rád bych potkal sympatického, zdravého muže. Nejlépe ženáč co má také bujnou fantazii. Jsem nezkušený.
Ahoj. Rád bych potkal sympatického muže. Na kolo, pivko a nebo také třeba.... Nejlépe ženatého.
Ahoj, necháš si pohonit a pocumlat péro? Dlouho jsem to nedělal a mám chuť mít péro v puse. Klidně jen já tobě. Přijedu, vykouřím, odjedu. Věk nerozhoduje. Já 36 let ženáč, nejlépe taky ženáč ,není podmínkou ty 18-60, zdravý a diskrétní.