Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt : Olomouc

Ahoj, necháš si pohonit a pocumlat péro? Dlouho jsem to nedělal a mám chuť mít péro v puse. Klidně jen já tobě. Přijedu, vykouřím, odjedu. Věk nerozhoduje. Já 36 let ženáč, nejlépe taky ženáč , není podmínkou ty 18-60, zdravý a diskrétní.

Zdravý borec s dobrou výbavou? Budu Tě pravidelně diskrétně kouřit.

Čau, hledám transvestitu co má pekny koz** a nechá se ode mě suk**.

Jsi plný touhy vyzkoušet něco s klukem? Měl by jsi být přátelský, třeba i samotář. Hledám pouze dlouhodobý milostný vztah. Zdravotní hendikep nevadí. Věk neomezen.

Nezkušený hledá nezkušeného pro pravidelné ruční, časem třeba i ústní uvolnění. Můžeš být i tlouštík. Jen dlouhodobě, diskrétně a s důvěrou, nechci něco chytnout.

Jsem 54/183/73 BI z Olomouce a hledám štíhlého Olomoučáka s vlastními prostory k trvalejšímu mileneckému vztahu. Rád sportuji. Pokud máš podobnou zálibu, bude to jen výhodou ale ne nutnou podmínkou. Nebráním se osobnímu setkání.

Ahoj, budu v pátek 23.8. v okresu Olomouc a hledám na podvečer až večer kluka či muže věk do 40 let co rád kouří a který mě vykouří do konce. Jsem na holky, ale rád sleduji gay filmy a jednu zkušenost mám. Chci to zažít zase. Pokud budeš sympatický, ochutnám i já Tebe. Prosím jen vážní zájemci, mám jen jeden den. Děkuji a budu se těšit. PS: čas vyřešíme později, až budu sám vědět.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Plzeň

Ahoj. Chtěl bych to vyzkoušet s mužem. Rád bych stíhlejšího s menším M. Více po emailu.

Ahoj jsme pár já 40 on 55 a hledáme holku, ženu na povyražení

Ahoj. Jsem pohodář 50 roků. Rád bych se seznámil s klukem/mužem na vzájemné chlapské radovánky. Já jsem nezkušený, ty klidně také nezkušený. Dlouhodobější kamarádství.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Plzeň