Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá jeho : Nezávazný flirtOstrava

Muž 48 silnější postava hledá bi maséra s prostory a masážním stolem co bude dál nechám na tobě

Ahoj, jsem Bi 45let.Hledam kamoše, taky Bi na společné hrátky. Vzájemné ho..í or.l Třeba v autě, nebo v přírodě u porna. Nemam zájem o vztah ale o občasný úlet.

Jsem 25letý VŠ klučina a hledám kluka nebo chlapa, kterému bych rád poslušně vysál a polknul péro. Pokud bude zájem, rád se seznámím. Diskrétnost, čistota a 100% zdraví podmínkou!

Pro začátek bych si pohrál a ochutnal tvou nadílku.Ty pohodář nejlépe z OV.

Ahoj. Já Bi 36/183/73 16/5 a hledám někoho, komu bych mohl kouřit, třeba i vzájemně. Na věku mi nezáleží, jde mi hlavně o zdraví, diskrétnost a čistotu. Najdu tady někoho, kdo si nechce jen psát? Pokud se sejdeme, tak s chutí zakleknu někde venku, v autě nebo u tebe.

Nebaví mě cizím lidem posílat fotky. Nebaví mě řešit blbosti. Chci "jen" někoho poznat.

Hledám muže na sex Ostrava. Vek od 30-55 od 18 cm vis. Jsem trans před operací s ženy na muže. Zatím žena i s pohlavím.. Romského původu, takže pokud nemáš předsudky a vlastní místo nebo popř auto, kde bychom to mohli uskutečnit nejlépe dnes. Ozvy se. Požaduji diskrétnost

Hledám fajn chlapa na seznámení...45/192/98, v pohodě, smysl pro humor, optimista.Spousta zájmů, zálib...hory, wellness, kino, sport, pořádný sex! Versatil vítán.Jsem od Ostravy.

Ahoj. Nenašel by se chlap, ideálně kolem mého věku, který se nechá O.. uspokojit? V případě sympatií můžeme pravidelně. Volné prostory mám.

Ahoj, js.štíhlý VŠ sport.postavy, 170/62, M 17/4, 5 lehce domin.vyholený bi střed.věku, mladšího vzhl.z OV. Hledám štíhl.bi-kámoše bez nadváhy z OV a okolí na příjemné intimní přátelství, spol.honění u péčka, kuř.., sexík, ale i pivko a a vše, na čem se spolu domluvíme a co se nám bude líbit.Preferuji diskr.a fér jednání, 100% zdraví a hygienu, totéž zaručuji u sebe, zkusme se domluvit, pokecáme, uvidíme. Prostory v centru OV mám kdykoliv a pokud budou vzáj.sympatie, může to být skvělá zábava.