Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt

Hledám nějakého klučinu, kterému bych mohl vykořit... Já zdravý bi v pohodě kluk.

Ahojte, hledám normálního kámoše, a třeba i na něco víc ;) :), věkové 20-33 let.

Hledám staršího chlapa, kterého bych mohl pravidelně orálně uspokojovat. V případě sympatií klidně i něco víc. Jsem poslušný, lehce submisivní kluk.

Pokud by měl někdo zájem podniknout něco diskrétně s mladým mužem v Praze, tak ať se klidně ozve a můžeme se domluvit. Je mi 33 let, normální postavy, v sexu se nebráním ničemu rozumnému. Kdybys měl vlastní prostory, bylo by to ideální.

Kdyby měl někdo zájem o fajn, diskrétní hrátky s mladým mužem na Vysočině, tak ať se ozve a můžeme se domluvit. Ideálně u tebe nebo pokud máš auto, tak v něm nebo venku. Podmínkou je oboustranné zdraví a diskrétnost.

Ahoj. Zkouším najít asi nemožné, ale přece... Nenašel by se tu někdo milý, fajn a v pohodě? V posteli jen aktivní tak do 35 let, kterému se líbí tlustí kluci? Rád bych našel někoho na pravidelné schůzky (vztah opravdu ne, ale kdybych ti v posteli stačil jen já, bylo by to fajn). Chtěl bych ti dělat dobře, ale o žádné opětování nestojím (prostě nastavím O i A, ale na sebe nenechám ani sáhnout). A nestojím ani o mazlení a tak podobně. Pokud by tě to zajímalo, víc podrobností radši po vzkazech..

Ahoj, rád bych poznal mladého kluka který mi ho občas rád vykouří, můžeme zkoušet i jiné věci záleží na domluvě, ale měl by být spíš pasivní.. Nejlépe Hlučín, dej vědět..

Hledám zdravýho čistotnýho kluka do 25 roků, kterýho bych mohl kou.it nebo někoho kdo by si to udělal rukou a pocákal mi obličej a něco i střikl do pusy, nikdy jsem to nedělal, ale je to můj sen, který bych si rád splnil. Rychlost a vstřícnost klidně ocením 2T. Mám také kamarádku, pěknou ženskou 28r a moc by se mi líbilo dívat se jak mi ji ojíždíš a nakonec jí vymaluješ pusinku

Hledám kluka, kterého bere cumcontrol. Nechal by ses přivázat k židli, svlékl bych te a začal honit a kontrolovat tvoji ejakulaci, klidně několikrát po sobě. Ty do 45 let, pero 18+. Já 34, Praha