Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt

Muž 37/185/75 hledá fajn ženatého kamaráda na diskrétní akce, při kterých se fajn zrelaxujeme a uvolníme. Jen sportovní muži na úrovni.

Ahoj, já (35/195/70/17/4) hledám (ideálně) zadaného, bi, nebo ženáče - prostě fajn kluka/chlapa 35-55 na sex a plnění fantazií. Moc rád kouřím, v ideálním případě Ti nastavím zadeček a pořádně si zajezdím. Všechno závisí na sympatiích, inteligentní komunikaci a Tvém tvrdém péru :) čistota, diskrétnost a zdraví je samozřejmostí. Těším se!

Hledám mladýho a klidně i nezkušenýho kluka z Prahy a okolí do 30 let na společnou hoňku, osahávání, líbání a kouření...

Hledám mladýho zajíčka z Prahy a okolí do 23 let, kterej by potřeboval zaučit. Nebráním se ničemu a prostory mám...

Někdo z Prahy a okolí do 30 let kdo si nasedne na můj ocásek 18/4? Prostory mám...

Hledám kluka/chlapa na pravidelná sexuální dobrodružství. Jsem vysoký, štíhlý, inteligentní, zábavný a pravidelně při chuti – zkrátka borec, co stojí za hřích. Ty bys měl být štíhlý a ne moc chlupatý. Požaduji zdraví, čistotu, diskrétnost.

Ahoj. Já Bi 36/183/73 16/5 a hledám někoho, komu bych mohl kouřit, třeba i vzájemně. Na věku mi nezáleží, jde mi hlavně o zdraví, diskrétnost a čistotu. Najdu tady někoho, kdo si nechce jen psát? Pokud se sejdeme, tak s chutí zakleknu někde venku, v autě nebo u tebe.

Ahoj nekdo kdo by si chtel v sobotu pohrat s mým a v mym otvoru? Zdravi a diskretnost vyzaduji a zarucuji.

Pokud by měl někdo zájem podniknout něco diskrétně s mladým mužem v Praze, tak ať se klidně ozve a můžeme se domluvit. Je mi 33 let, normální postavy, v sexu se nebráním ničemu rozumnému. Kdybys měl vlastní prostory, bylo by to ideální.