Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt

BI 40/180/95 hledá staršího kamaráda, který má rád O a dokáže pořádně a často stříkat. Nevadí pár kilo navíc. 28. a 29. října ideální příležitost. Jsem mobilní a přijedu kam bude potřeba ;-)
Máš tajné fantazie a zároveň si nechceš komplikovat si život? Jsi nezkušený heterosexuál, ale láká tě Bi experiment bez rizika? Nebo si jen rád dopřáváš relax? Přijď na masáž celého těla, včetně intimních partií, od nahého pohledného Bi maséra s větším mužstvím ;) Vše probíhá v soukromí a naprosto diskrétně. Zdraví a čistota podmínkou.
BI 40/180/95 ženáč hledá na pravidelné schůzky staršího kamaráda, který má rád O a dokáže pořádně a často stříkat. S A nemám zkušenost, ale třeba vyzkoušíme. Nevadí pár kilo navíc. Celý Ústecký kraj nebo Praha. Jsem mobilní a přijedu.
BI 40/180/95 ženáč hledá na pravidelné schůzky staršího kamaráda, který má rád O a dokáže pořádně a často stříkat. S A nemám zkušenost, ale třeba vyzkoušíme. Nevadí pár kilo navíc. Jsem mobilní a přijedu.
Hledam chut skouset nove veci ja bez zkusenosti ale chuti ochutnat pen..s v ustech a smetanku spolknout. Ty taky s min. zkusenosti,oholen i vyholen a dal se uvidi
Hledám parťáka/kamaráda s výhodama na občasné výlety do přírody, případně bazén, sauna, vířivka, vana, sprcha zpestřené příjemnými chvilkami.
Muž s jednou dávnou zkušeností, hledá muže, co je na tom podobně. Láká mě: O (solo i v 69), A (vzájemně). Kdo se tedy hledá? - Muž 30-43 let, štíhlý, sportující, vzdělaný, s kuráží.
ahoj hledám fajn mladšího kámoše na bazén.... najdeš se? (bez vousů, neholohlavého, štíhlého)
Hledám specifického chlapa na úrovni 50 a více. Chtěl bych tě pravidelně orálně uspokojovat u tebe doma. Vše na domluvě, časem možná i víc, pokud budeš tolerovat mou zálibu v dámském prádle. Vyžaduju i dobrou komunikaci. Na postavě a vzhledu nezáleží, na sympatiích ano. Já 33, štíhlý, vysoký. Jen Brno.
Bi 38/174/78 hledá bi chlapa sportovní / normální postavy mezi 25 - 45 lety na pravidelné schůzky. Společné dotyky, honění, kouření, časem dle sympatií možná i víc. Diskrétně a bezpečně. Ty ideálně také ženatý nebo zadaný a málo zkušený.