Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá ji : Nezávazný flirt

To tu opravdu není seriózní ŽENA která myslí své slova vážně ? :-(

Ahoj holky, hledám veselou kamarádku, ženského vzhledu, se kterou bych chtěla jít na kávu, na výlet a v případě vzájemných sympatií mít kamarádství s výhodami :-) Jsem z Prahy, spíše dominantní a ženského vzhledu. Jsem veselá a dost aktivní. Baví mě experimentovat v kuchyni, chodit na dlouhé výlety a neustále zkoušet něco nového :-) Pokud máš zájem, těším se na Tvou odpověď.

Ahoj, chtěla bych si zaexperimentovat. Zaučíš mě? Chlapům neodpovídám.

Ahoj holky, hledám kamarádku pro příjemné chvíle. Jsem optimistka ženského vzhledu a věřím, že najdu fajn nezadanou slečnu, která si chce naplno užít života :-) Díky předem za odpověď.

Ahojky...ráda si napíši se slečnou..dívkou...ženou..třeba výměna foteček...písni budu se těšit..pá...M.

Hledám submisivní ženu či dívku, která by chtěla poznat taje světa BDSM nebo již tento svět zná. Jsem sympatická vysokoškolačka, nekuřačka, 42 let se zkušenostmi a vybaveným zázemím. Uvítám jsi-li bi, pak bychom mohli naše hraní občas obohatit i o mužskou společnost.

Ahojky, hledám VIP kamarádku ženského upraveného vzhledu na nezávazné schůzky. Ideál 35-45 let, ale když budou sympatie, věk nerozhoduje. Vše na pohodu, zajdeme na kávu, víno a pak uvidíme časem. Jsem veselá, pohodová, sportovně založená, ženského vzhledu, upravená, atraktivní blondýna ..... jestli máš chuť, vyměníme pár řádků a dozvíme se o sobě více. Budu se těšit.

Hledám bi-ženu, která má nesplněné tužby sexu s ženou či jí tento druh sexu a spojení chybí. Jsem vášnivá, divoká avšak romantická, pohledná a chybí mi sex s ženou. Nechci se vázat, chci rozdávat rozkoš a případně Tě ráda "zaučím", jelikož zkušeností mám docela dost. Můžeme se potkat, popovídat a když ucítíme vzájemnou přitažlivost, můžeme se již podruhé vidět někde v soukromí. Prosím o zaslání foto rada odpovím. Dekuju

Je tu žena, nejlépe šikovná masérka, která u setkání, či masáže nepotřebuje svého partnera jako publikum? Jen my dvě. Prosím, muže či páry nepsat.

Hledám slečnu na sex (16-30 let), jsem Bi a chci to zkusit s holkou po druhé. Záleží mi na vzhledu, takže výměna fotek podmínkou. Praha a okolí. Před setkáním je možná diskuze.