Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá ji : Nezávazný flirt : České Budějovice

Tady opravdu člověk asi nenajde co hledá že ženu ženského typu milou příjemnou do 48 let mladší může být od 30 aby jsme se mohli vzrusovat zatím jen přes písmenka a čas ukáže třeba i setkání a vášnivé milování po tom toužím nejvíce. Ale vše má svůj čas. Najdu tě tady konečně páry a muži nepsat.
Hledám ženu ženského typu jemnou co by si semnou nebála si psát lechtive psaní v kterou koliv denní dobu a neustále jsme měli chuť laškovat a na co se těšit. Pokud si sedneme není problém se možná i časem sejít a vše si užít i v reálu. Vše ale jen mezi námi. Moje podmínka jsem stále při chuti když je žena pěkná ??
Milá, zatím neznámá, zkouším štěstí, zda tu nenajdu ženu, která by mi pomohla rozkrýt tajemství sexu se ženou. Prozatím v tomto ohledu nemám žádné zkušenosti, ale moc ráda bych se nechala zasvětit a otevřela nové možnosti své sexuality. Hledám tu ženu, která by se mnou tuto zkušenost chtěla sdílet a eventuálně by jí nevadila pasivní přítomnost mého partnera. Věřím, že se najdeme a vzájemně si splníme své touhy. Jsme oba zdraví, sympatičtí a pohlední. Moc se těším na odpovědi.
Kamarádku co se nebojí zkusit něco nového.. Už dlouho tě hledáme
Chtěla bych tě najít a zažít krásné přátelství i s něčím víc...