Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá ji : Nezávazný flirt : České Budějovice

Hledám kamarádku do trojky a třeba i na dlouhodobější přátelství.

Hledám kamarádku na občasné společné chvilky.. ty, já a můj muž Budu ráda za ozvání, odkudkoliv

Ahoj, hledáme s manželem mladou, štíhlou dívku, která by měla vážný zájem o společné radovánky.

Ahoj hledám sympatickou kamaradku, na popovídáni u vína, vycházky a třeba o pěkne chvilky. Je mi 31 SŠ bi... A něco mi v životě chybi... Budu ráda pokud se ozveš ??

Hledám tebe dívko/ženo (ne chlapy!), věkem 25-49 na hezké chvilky s námi. (jsme pár) Dlouhodobější přátelství vítáno. Můžeš být odkudkoliv :-)

Hledám tímto ženu na povídání a sdílení zážitků i perverzních (papír snese vše. Později možná i reálné setkání, vše bude záležet na důvěře a jak si budeme rozumět. Hlavně důvěra napoví

Ráda bych kamarádku přítelkyni z výhodami zatím na pár řádek pak pokud budeš chtít i Real společně strávený čas přitom hrátky vzrušení a pak třeba i krásné milování.Ale vše nechám jen na tobě taky můžeme zůstat jen u písmenek fotek a tak.Ja jsem vzrusená pořád a hrozně mi schází něha ženy i když jsem ve vztahu tak pokud to cítíš stejně budu moc ráda když se mi ozveš. Nechci jen tělesno ale i city emoce ??