Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Bi hledá ji : Nezávazný flirt : Ostrava

Hledám snad tebe neznámá princezno snad hledáš to co já :-) hledám milenecký vztah plný lásky,souznění, polibky,doteky a vše o čem sníme. Ale upozornuji že nehledám trojku a nic podobného. Chtěla bych tě jenom pro sebe :-) mozna chci asi moc ale kdo vi. Snad nevadi a nebude vadit ze jsem zadana ale v mem vztahu se vytratilo to co clovek potrebuje. Ale nechci ho koncit a ublizit tomu cloveku. Snad mne pochopis.
Ahojky , je mi 28 let , jsem černovláska střední postavy ?? mám kamaráda se kterým se scházíme na sex , skvělý sex ?? a strašně rádi bychom vyzkoušeli trojku s nějakou slečnou přibližně starou jako jsme my. Je s námi sranda, dáme skleničku a nějaké to mazlení hm ? ??
Ahoj holky jsem bi. Jelikož jsem tehulka v 7 měsíci tak hledám ze slezske nebo z centra maminku která je taky bibtehulka. Kamarádku proste na vsechno. :-) třeba pro začátek muzeme zajit nekam si sednout a časem se uvidí. ;-)
Ahoj,je mi 30 a hledám starší kamarádku bez zábran.Nejen na povídání ale hlavně na mazlení,která má zkušenosti a ráda by me do všeho zasvětila.Chci zažít nepoznané,najdu tě?