Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá jeho : Nezávazný flirt

Najde se tu aktivní chlap sportovní postavy z Prahy na pravidelnější akce? Já 40/185/78, sportovní, chlupatý, prostory k dispozici.

Ahoj, hledám nadrženého kluka, vykouřím do úplného konce, víc v odpovědi

Hledám (bi) kluka s VELKÝM P., tak 18-33 let klidně nezkušeného (spíš je to lepší), ale rozumného a s tendencí nebýt promiskuitní. Pokud jsi měl s příliš velkou velikostí problémy s holkama/klukama, mě to naopak moc vzrušuje, takže mě to bude dělat dobře. Rád bych stálejší přátelství s benefity . Prosím odpovídejte jen vy, kdo hledáte něco stálejšího, jednorázovky a nekonečné psaní nehledám. Napiš svoje míry a představy. Moje míry jsou: 30/175/72 15/4. Těším se.

Je tu mladý pěkný student z Brna, kterému jsou sympatičtí starší?

Ahoj. Budu rad, kdyz se mi ozve nekdo solidni, kdo by chtel spolecne honit, nic vic. Ja VS 37/177/par kilo navic, heterak, pry sympaticky. Podminkou absolutni zdravi a spolehlivost. Na veku, vaze ci velikosti nezalezi...

Chci to zkusit s chlapem aktivně i pasivně... Najde se někdo.. s vlastním soukromím já sám ho nemám bohužel....

Nějaký mladý (do 25 let), hubený kluk na občasné společné úlety.

Nesmělý mazel se submisivními sklony hledá kluka normální postavy do 40 let s vlastními prostory na vzájemné doteky a stříkání. Chybí mi lidské teplo. Starší prosím nepište.

Ahoj. Jsem 25 letý hezký hubený kluk co má v hlavě jasno, trochu dívčí typ a jsem velmi submisivní. Hledám tu svého staršího pána, který by rád navázal vztah založený na přísné výchově, někdo kdo umí být milý ale i velmi zlý. Chci někoho na dlouho proto dávám tuto kategorii. Chci někomu patřit, i bych to rád zkusil s dvěma muži, pokud by se našel takový pár. Jinak od svého pána očekávám, že semnou bude jednat přísně a bez milosti. Já nabízím své tělo, absolutní podřízení a poslušnost jen tobě.