Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá jeho : Nezávazný flirt

Hledám mladšího často nadrženého maldšího kluka/muže , který si ze mě udělá poslušnou milenku, která ho bude kouřit a nechá se ojíždět podle jeho přání.

Starší natěšený pasiv, hledá dominantního aktiva, který si ho převychová podle svých choutek na poslušnou čubičku

Chce někdo ojet zadek a postrikat. Možná se taky nechám ojet. Když budeš mít menšího ptaka.

hledám diskrétního muže , kterého bych mohl orálně uspokojit zázemí mám své

Ahoj, na přání se před tebou svléknu, roztáhnu půlky a můžeš si beztrestně pohrát. Pokud máš 60-80 let nevadí. Jsem slušný, trochu stydlivý, požaduji diskrétnost.

Ahoj hledam muze na kou hon ty me podle sympatii oboustrane ty nejlepe pojizdny odpovedi nejlepe s fotem muzem i whatsap mozno i trojka nejlepe zitra dopoledne

Najdu tady sympatického usměvavého muže ? Na něco se rozvíjejícího - vztah - Více si napíšeme, pokud se nějaký hodný sympaťák najde.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Vrchlabí

Já bi hledám v Praze pasivního s mistem na pravidelné setkání a časem i více věk nereším .

Ahoj, lákalo by tě si prožít toto? - Pohraju si s tvým M. Příjemnou masáží ti ho postavím. A budu ti ho pak tak dlouho hezky přetahovat a hrát si s ním, i jemně s tvýma koluma pěkně až do tvého slastného vyvrcholení. Pokud budeš mít zájem můžeš si pohrát i ty semnou, ale není to podmíkou. Jiné praktiky jako je A a O odmítám. Domluvíme se? Ozvi se. Těším se. Užijeme si tu slast ještě dnes?

Kdo si nasedne na můj o c a s 18/5 ? Do 35 let. Praha, střední Čechy, ............

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Vrchlabí