Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá jeho : Nezávazný flirtHlavní město Praha

Ahoj, lákalo by tě si užít toto? - Pohraju si s tvým M. Příjemnou masáží ti ho postavím. A budu ti ho pak tak dlouho hezky přetahovat a hrát si s ním, i jemně s tvýma koulema pěkně až do tvého slastného vyvrcholení. Pokud budeš mít zájem můžeš si pohrát i ty semnou, ale není to podmíkou. Jiné praktiky jako je A a O odmítám. Domluvíme se? Ozvi se. Těším se. Užijeme si tu slast společně?

Ahoj, najdu muže na občasné schůzky, kterému by nevadilo ze budu v damskem? Ideálně Praha a vlastní zázemí vítáno :-)

Ornitologie je nauka o ptácích a já ptákům rozumím. Líbí se mi muži statnější postavy s velkým údem a to jak na délku, tak na šířku. Mám rad sex pusou aktivně. Po dohodě je možný i vstup do mě zezadu - já v pasivní roli. Požaduji zdraví a diskrétnost, kterou také zaručuji. Mužů i dopoledne, zázemí mám v centru Prahy k dispozici. Nezkušenost nevadí, můžeš být i ženatý, nebo svobodný.....nic není překážkou.

Čau, 38/192/88 bi, pasiv, zadaný... hledám diskrétního aktivního kámoše na sex. Jsem zdravý a otevřený všemu co by nás bavilo oba. Berou mě pomůcky, kouření, mrd... Budu rád, když se ozvete.

Hledám chlapa na reálné scházeni na sex

Chtěl bys podniknout něco s mladým chlapem v Praze? Pro začátek bychom mohli zkusit třeba hoňku a kouření, časem klidně i více. Jediné, co požaduji, je zdraví a čistota. Prostory bych případně měl, pokud ty nemáš.

Ahoj, aktiv kluk hledá pasiva na sexování. Ty s prostory, štíhlý 25 až 52letý kluk z Prahy a okolí. Pohodová setkávání, dlouhodobé kámošení.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 63 let
Ostrava

Ahoj, hledám hezkého kluka a kamaráda v jednom, nebo hezkou trans pro společné zájmy a jiné, příjemné aktivity :). Preferuji spíše jemný vzhled a rysy a spíše malé a nebo žádné zkušenosti. Já nezkušený, štíhlý, ale urostlý, aktivní hetero až bi, mladšího vzhledu, VŠ, nekuřák, který po tom už hrozně dlouho touží. Podmínkou je 100% zdraví, diskrétnost a věk do 35. Nehledám nic jednorázového.

Hledám aktivního kámoše na pravidelní sex..já 40/175/70 O aktiv, A pasiv, prostor je.

Najdu muže s místem na setkávání v Praze nebo blízkém okolí? Jde o uspokojování pusou, jen já tebe, bez opětování. Třeba tak, že se budeš dívat na P nebo jen na TV a já budu mít tvůj klacek v puse, i po vyvrcholení a opakovaně se mi uděláš do pusy. 2-3x Vše diskrétně. Jsem zadaný ale mám tyto bi choutky, kterým už nechci vzdorovat. Fotka urychlí setkání. děkuji.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 63 let
Ostrava