Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá jeho : Nezávazný flirtHlavní město Praha

Ahoj, já (30/181/74/15/4) hledám muze, nebo ženáče 30-45. Chtel bych vyzkoušet kouření. Všechno závisí na sympatiích, zdravi nabízím a take požadují.

Hledám mladýho zajíčka z Prahy a okolí do 23 let, kterej by potřeboval zaučit. Nebráním se ničemu a místo mám...

Hledám mladýho a klidně i nezkušenýho kluka z Prahy a okolí do 30 let na společnou hoňku, osahávání, líbání a kouření...

Někdo z Prahy a okolí do 30 let kdo si nasedne na můj ocásek 18/4? Místo mám...

Moc mne vzrušuje, když si jiný chlap se mnou pohrává, škádlí mi různě moje koule a ptáka, ale nejvíc pak, když mi začíná jemně dráždit dírku jazykem a prsty, já se tím blahem uvolním a on pak může do mne krásně vnikat v různých pozicích až na doraz. Líbí se mi mužné typy s větším M, který prostě nejvíc mají rádi pronikání do jiného muže. Zatím si o tom můžeme napsat a třeba časem se ti pak prostě úplně odevzdám a ty zažiješ nádhernou extázi vyvrcholení.

Hledám staršího 60+ pána z Proseka nebo Letňan. Já 30 let fajn trochu perver...í kluk na starší.

Hledám chlapa na pravidelné a dlouhodobě schůzky. Jsem v pasivní role.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 63 let
Ostrava

Ahoj, muž hledá hodněně hubenýho až jemnýho kluka do 20 let, co se chce občas pomazlit s pohodovým, sport a diskrétním třicátníkem. Zázemí je, nejlíp pravidelné akce. Napiš, těším se na setkávání ;)

Rád (a) se seznámil s příznivcem TV žen.... Můžeš být i dominatní

Hledám dom chlapa, který by měl zájem o sub pasiv kus chlapa. Láká mne svazování, podvazování, CBT, TT, elektro, vosk, kolíčky, nucená nahota, nucený sex, atd. Jsem 41 let starý, 185 cm vysoký a 140 kg vážící kus chlapa, ochotný prakticky ke všemu. Nemám zázemí, požaduji rozum, 100% zdraví a férové jednání dle dohodnutých pravidel.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 63 let
Ostrava