Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá jeho : Nezávazný flirtHlavní město Praha

Zatím jsem nenašel sympatického kamaráda středního věku na pravidelnější setkávání. Pokud jsi zdravý, diskrétní a nechal bys se rád o uspokojovat i bez opětování, tak se ozvi. Podstatné jsou vzájemné sympatie, zájem se potkávat i jen tak zajít na pivo či za kulturou. Zázemí mám.

Ornitologie je nauka o ptácích a já ptákům rozumím. Líbí se mi muži statnější postavy s velkým údem a to jak na délku, tak na šířku. Mám rad sex pusou aktivně. Po dohodě je možný i vstup do mě zezadu - já v pasivní roli. Požaduji zdraví a diskrétnost, kterou také zaručuji. Mužů i dopoledne, zázemí mám v centru Prahy k dispozici. Nezkušenost nevadí, můžeš být i ženatý, nebo svobodný.....nic není překážkou.

Hledám mladšího často nadrženého maldšího kluka/muže , který si ze mě udělá poslušnou milenku, která ho bude kouřit a nechá se ojíždět podle jeho přání.

Starší natěšený pasiv, hledá dominantního aktiva, který si ho převychová podle svých choutek na poslušnou čubičku

Hledam mladeho kluka/muže na sex. hrátky děda - vnuk, kdy si vnuk dělá z dědy poslušnou milenku, která mu musí být po vůli.

Rad hluboko kouřim, poly***, vsude vyliz** . bez opetovani. Je mi 56, Prostory nemam.

Praha vychod ja 53 bi stihly hledam staršího stihleho nevousateho muze k občasným schuzkam.ja malo zkušený bez zazemi

Hledám fajn přítele, kterému se budou líbit moje velká prsa, které by mohl mazlit, líbat a hladit. Pokud se na to cítíš, tak napiš. Jsem slušný a diskrétní, najdi odvahu.....a napiš...žijeme jen jednou... jestli jsi ženatý, nebo bez zkušeností - nevadí...

Rád poznám sympatického, obyčejného, klidně zralejsího muže, také jsem asi již zralý, na diskrétní, tajná, intimní setkávání.Jsem zadaný, jako asi většína co tu hledají, takže tu bude nějaký problém, přesto to zkouším najít občasného, milence, kamaráda, mazlíka :-)

Líbí se mi muži statnější postavy s velkým údem a to jak na délku, tak na šířku. Mám rad sex pusou aktivně, krásně Tě vykouřím. Po dohodě je možný i vstup do mě zezadu - já v pasivní roli. Požaduji zdraví a diskrétnost, kterou také zaručuji. Mužů i dopoledne, zázemí mám v centru Prahy k dispozici. Nezkušenost nevadí, můžeš být i ženatý, nebo svobodný žijeme jen jednou.....