Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá jeho : Nezávazný flirt : Kolín

Jsem rozumně dominantní a rád poznám submisivního muže na jisté úrovni.Nepište pisálci a hlupáci. Napiš své představy atd.

Na středu 28/8/ během celého dne hledám obyčejného chlapika do trojky se mnou (pasivem) a kámošem - mladym aktivákem. Zcela diskrétně, bezpečně a bez zásahu do soukromí - prostory, gel, gumy, poppers a nějaký ten panák k odbourání stydlivosti je zajištěn. Důležité je si pořádně užít a ideálně ve více lidech ! TY - pojízdný aktiv (nutné) a ideálně z Kolína/Čáslavi nebo okolí.

Zralý muž v obleku, slušný a čistotný, bi, hledá muže, přítele, který je aktivnější, dominantnější a který si chce vytvořit trvalejší a diskrétní vztah s mužem milým, něžným a submisivním.

Ahoj hledám , tu chlapa/kluka který se nechá pěkné od mladého hluboce vyhulím vyhonim ti ho vše polknu a klidně ti rád nastavim , Neboj napsat a ptej se na cokoliv Chtěl bych kouřit naraz aspoň 3 pera a mít zmrdanou pusu ? Kdo půjčí ? Ozvi se

Rád bych Poznal mazlivého, staršího chlupáče, s vousem, knírem, nebo bradkou (Není podmínkou) na občasná Setkávání plná vášně ... Já 43/177/75/19/5

Ahoj rad bych chtěl zkusit jaky to je s klukem? Jsem nezkušený

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Vrchlabí

Ženatý starší BI muž 62/184/117 hledá podobný protějšek k společnému honění nebo případně O. Malé zkušenosti doženu snahou. Již delší dobu se pokouším někoho najít, ale ozývají se jen žvanilové a pisálkové, prosím ozvěte se pouze pokud máte opravdový zájem. Nemám zázemí. děkuji.

Najdu normálního a nezženštělého obyčejného chlapíka k častějšímu vybočení ze stereotypu? Bez keců, diskrétně a bezpečně...zajdeme na pivko, pokecáme a uvidíme co dále...já zadaný kluk co to má v hlavě srovnané/ ty ideálně pojízdný z okolí KH/Kolín/Časlav.

Hledám pasiva nechlupateho mazliveho jen vazne

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Vrchlabí