Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá jeho : Nezávazný flirt : Hradec Králové

Hledám aktiva co se nechá vykou*it a třeba mě i oj*de to by se vidělo. Hledám jednorázovku, diskrétně. Pokud možno příští týden po 7 hodině. Prosím o rychlou domluvu. Žádné pisálky nehledám. DÍky.

Jsem muž 64 let, hetero, přesto uvítám zprávu od muže z HK, který nehledá vztah, pouze by mě pozval občas k sobě, stáhl mi kalhoty a trenky a ústy mi udělal dobře. S ženami mám v tomto směru zkušeností dost, rád bych to zkusil s mužem. Preferuji starší věk, nejlépe i dost přes 60. Vše bez finančních nároků a diskretně.

Najdu někoho diskrétního, zdravého, čistotného který hledá mladého kluka na společné chvíle ve dvou, pokud budou společné sympatie tak bych byl rád v něco pravidelnějšího.

Hledám někoho staršího, něco jako je otec a syn, který bez otychu ukáže svůj ocásek. Pisálky nehledám, rychlá domluva...

Ahoj, máš ho malýho? Žádná tě nechce ? Posmívají se ti holky? Napiš budu ti pravidelně držet.

Ahojky, rád se oblékám do dámského prádla a toužím po tvých dotycích a mazlení.Ty můžeš být také v dámském, ale není podmínkou.Nejlépe Hradec králové a okolí avlastním zázemím.Podmínkou diskrétnost a zdraví..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Vrchlabí

Ahojky rád bych poznal kamarádku na vše krásné vzrušující procházku pod hvězdami i jizdu na kole pridáš se?

Ahoj v pondělí 12.8.jsem v Hradci Králové....chtěl bych si s nějakým mužem užít sex.Miluji oál až do konce a análek .chtěl bych také zažít jaké to je když se mi uděláš do analku...já 100%zdravi písní a můžeme se domluvit sem tam jen v pondělí.Jsem silnější postavy ale sem vášnivý miluji vše.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Vrchlabí