Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá jeho : Nezávazný flirt : Pardubice

Přijmu do výcviku mladšího (tak kolem 20 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, poniženi a totálni autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme...

Má někdo čas si v sobotu dopoledne vyrazit zahoubařit a nemuseli bychom zůstat jen u toho!!

Vousáč hledá vousáče ve věku 30-50 let, zázemi zajištěno, diskrétnost zaručena.

Hledám někoho hodně mladého kluka na vzájemné odvádění

Hledám štíhlého mazlivého kluka z Pardubic a okolí, prostor mám, preferuji kouření, mazlení, vzájemné masáže.

Jestli chceš vyko**it tak napiš. Na věku nezáleží. Může to být klidně v autě nebo u tebe jak chceš.

Hledám tlustějšího a chlupatého taťku který by mě omr*** do an*** a pak bych tě polknul. Ja středni postavy. Napiš a pošlem si třeba fotky.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Vrchlabí

Ahoj, rád bych tady našel nějakého mladého rozumného a fajn roma, kterého by bavilo mě nahého mlátit, ponižovat a třeba i sexuálně využívat ;-) Hledám spíš vyloženě nějakého hodně mladého a hubenějšího kluka ideálně z Pardubic ;-)

Nehledám tu chlapa, který se rád obléká do ženského prádla, ale docela obyčejného kamaráda, který si rád občas zkusí také něco jiného, pokud je zarostlý, tak je to plus, pokud ne, tak ani to není diskvalifikace, já štíhlý šedesátník.

Najde se tady vůbec nějaký mladší kluk než já, ideálně ještě náctiletý, který ví, co chce a dokáže se po nějaké době pokecu normálně sejít? A kterého hodně láká sex s klukem a chtěl by mít svou první zkušenost, nebo už nějakou zkušenost má a vyhovovalo by mu mít kluka na pravidelný sex, se kterým by zacházel prostě jako s holkou, která hodně vydrží?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Vrchlabí