Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá jeho : Nezávazný flirtBrno

Hledám staršího kámoše, se kterým se budeme vzájemně orálně uspokojovat. Pokud ho máš hodně silnýho (min. 5 cm v průměru), tak to bude super. Požaduji 100% zdraví, diskrétnost a čistotu. Totéž nabízím i já.

Hledám fajn kluka, se kterým by se dalo nejen něco vyzkoušet v posteli, ale i dobře pokecat. Žádné extrémy a perverznosti, ostatně mi nejde prvoplánově o sex. Měl bys být mladší než já, cca 25-35 let. Nachází-li se zde někdo takový, kdo by měl zájem, budu de těšit na odpověď..

Sub, hledá kámoše k občasným schůzkam u Tebe dopoledne.

Ahoj, jsem muž z Brna a hledám aktivního kamaráda, který mi to bude dělat do zadku

Hledam co nejmladšího kluka samota tizi

Jen Brno - začnu třeba takhle. Jsem pasiv, hladké tělo, spíš jemnější typ s citlivými bradavkami a dobře vím, že jiný už nebudu. Rád kouřím, nastavím a rozhodně bližší je mi pozice "holky". Můžeš mě osahávat, hladit, podržím ti. Tak uvidíme, co bude dál...Čím míň medvídek, tím líp, to samé platí pro vousy. Místo mám jen občas, tvoje výhodou. Čistota, diskrétnost, vzájemné sympatie a přirozená inteligence potěší.

Hledám štíhlého stálejšího milence do 25-ti, na pravidelný sex. Mám rád vše, jsem akt i pas, 45/187/80 a 18/4 se zázemím v Brně. Ty z Brna, nebo i z okolí, můžeme zůstat v autě, nebo jet ke mně.