On hledá jeho : Nezávazný flirt : Zlín

Hledám chlapa (klidně i dva či více) na gangbang, bukkake, já pasiv....
Hledám muže co mi ho občas strčí do pusy 50+,ale není podminkou
Ahoj, hledám gay muže, který by rád měl tajemství v podobě milence na O sex, sex bez zábran. Záleží na domluvě, chuti. 100 % zdraví, diskrétnost a férové jednání je podmínkou, mělo by to být samozřejmostí. Prostory jsou vítány, je to velká výhoda. Sympatie napoví. Jde mi o nezávazný milenecký dlouhodobý vztah.
Hledám staršího muže (50+) se zázemím na trase Zlín - Přerov - Olomouc k pravidelným erotickým setkáním. Já ženatý, zdravý, diskrétní. Telefon vše urychlí. Těším se jak mi sáhneš konečně do trenýrek. Různé hry vítány. Jirka.
Pasiv submisivnější povahy, oddaný, poslušný hledá Pána, který by mu rád uděloval lekce sexu, který se nechává rád uspokojovat ústy, nechává si líz*t kulky, rád zasune a projede se mezi půlkami s následným výstřikem mr*dky kamkoli.... Experimentování vítáno. Pouze férově, diskrétně, zdraví podmínkou.
Někdo. Do mě s velkým napiš a zařadime čím dýl tím lip
Hledam dominanta co mne prehne cez koleno a naplaca pulky do cervena. Nejdriv prosim dlouhe psani a nastaveni pravidel. Cekam...
Hledám chlapa na diskrétní sex.
Hledám štíhlého kluka, mladého, který mě bude kouřit - a kterého budu já honit a kouřit když bude mít spoutané ruce, zavázané oči, udělá se, až mu to dovolím. Čekám!
Najdu staršího kamaráda co je sám?? Pravidelné schůzky. :-) napiš a užijem si... :-)