On hledá jeho : Nezávazný flirt : Ostrava

Ahoj,nějaký svobodný sympaťák pro kamarádství s výhodou? Tý do 45 l
Ahoj všem, jsem submisivní kluk kolem 30let, vysoký a sportovní postavy, nepromiskuitní, zdravý, férový a inteligentní. Hledám stálého kamaráda nejlépe dominantního na občasné ale pravidelné schůzky orálního sexu a vše co k němu patří, časem třeba i jiné praktiky. Ty bys měl být cca do 45 let, nejlépe taky sportovní postavy, s M nad 17cm. Používám whatsapp, číslo Ti pak napíšu. Budu se těšit na tvou odpověd. Pěkný den Ti přeji.
Hledám mladého štíhlého kluka z Ostravy a okolí, spíše suba, který by se mnou pobyl chvíli na hotelu....
Hledám mladého štíhlého kluka na sex. 8.3-10.3 budu v okolí Ostravy na hotelu. Kdo se přidá? Klidně nezkušený, co si chce něco vyzkoušet. Klidně poslušný sub co si chce zahrát nějakou role-play. A nebo klidně jen něco lehkého, společná sprcha, hoňka, sauna....prostě cokoli :)
Ahoj, kluk 32, medvídek hledá staršího muže na občasné intimní chvíle :-). Jsem pasivní. Jsem nekuřák a alkoholu taky neholduju. Buď prosím čistotný a diskrétní. Díky za nabídky.
Hledám na nezávazný sex zdravého kluka do 23 let, ozvi se, pohoníme společně a i víc.
Ahoj, hledám kámoše na pokec a psaní. Nikdy jsem neměl gay kamaráda. Nehledám sex, chtěl bych najít jen kámoše. Tak asi 30-45? Věk je to jen orientační, ne limitní ??. Kdyby měl někdo zájem...
Ahojki hledám kluka co taki hledá kluka na všechno možné určitě napiš těším se
Hledám aktivního chlapa do 45ti let, co by re rád pravidelně scházel na hluboké kouření a zásun do mého análu. Poud máš přirození 19 cm a více, výhoda pro Tebe:-) Já 30/180/100 17/5 vousáč
Ahoj, 23.11. budu vecer v Ostrave a rad bych se setkal nejlepe s dvema fajn, starsimi a zdravymi pany 50+, co ve sve aktivite vi jak pouzit svuj nastroj s mladsim, ne moc zkusenym pasivnim klukem. Proste se setkame, dame si nejaky drink u panskeho ero. videa pro naslednou prijemnou inspiraci.