Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá jeho : Nezávazný flirt

Ahoj, 32 let, ženatý, VŠ s dobrým zaměstnáním, trošku geek, rád cestuji. Rád bych našel kamaráda, který je v tomto také zcela bez zkušeností jako já, ale lákalo by ho vyzkoušet něco s mužem. Hlavně někoho normálního, ideálně +/- v mém věku. Láká mne pasivní i aktivní role :) a nebráním se experimentování.

Chtěl bych vyzkoušet A sex, hledam muže se zázemím, který by do mně zasunul. Vše diskretne!

Pasivní mírný muž kousek přes padesát, co se pro radost občas přestrojí do dámského prádla, hledá kamaráda aktiva, kterému by nevadil můj věk a moje záliba v převlékání. V ženské roli tě rád(a) uspokojím. Dlouhodobé přátelství vítáno. M.

Rad bych poznal stihleho kluka , ktery se neboji setkat a rad by neco podnikl.okr.Ko.Kh

Hledám kámoše nejlépe do 35 na vzájemný honění a kouření. Láká mě 69 anebo se navzájem udělat jeden druhému na tělo. Hledám hlavně na pravidelné schůzky bez narušení soukromí. Já 32 179/100 m16/4 upravený.

Najde se přítel na pravidelné schůzky, kterého bych or...e uspokojoval , přednost mají muži dole upravený a přibližně mého věku.Místo mám

Přijedeš ke mně kousek za Prahu a pořádně mi vyš...š hubu a krk až do konce. Polohy dle Tvých požadavků. V telce si u toho můžeš pustit “P”. Žádná líbačka, ani mazlení. Ty mladší ode mně a dokážeš si stáhnout předkožku... a nebo ji vůbec nemáš. Já jsem ženáč 45/188/115, již delší dobu sám doma.

Hledam krasavce pouze na analek a foukani do fujary.

Ahoj, lákalo by tě si užít toto? - Pohraju si s tvým M. Příjemnou masáží ti ho postavím. A budu ti ho pak tak dlouho hezky přetahovat a hrát si s ním, i jemně s tvýma koulema pěkně až do tvého slastného vyvrcholení. Pokud budeš mít zájem můžeš si pohrát i ty semnou, ale není to podmíkou. Jiné praktiky jako je A a O odmítám. Domluvíme se? Ozvi se. Těším se. Užijeme si tu slast společně?