Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá jeho : Nezávazný flirt

Přátelství a sex, u tebe, v klidu. Je to nové, jsem zvědavý.

Hledám někoho v damskem sexy oblečení na společné dovádění jako dvě ženy...

Chceš vidět zblízka, jak se svlékám? Nebo chceš, abych se já díval na Tebe? Necháš si ode mě pomalu sundat kalhoty? Rád se hladíš, mazlíš a dráždíš? Jak budeme pokračovat?

Rád bych poznal diskrétní kamarádku. Povídání u kafe, těšit se na druhého a nejen to. Zn:úroveň.

Ahoj hledám staršího aktiva který mne bude .odjíždět 44.174.86.19/6cm

Hledam nejakeho chlapaka co by si ho nechal v-kourit i pravidelne.Napis tel.cislo na kontakt, diskretnost jista a nekake zazemi vitano.

Hledám černovlasého či světlovlasého kluka 25- 35 let, který má vousy, strniště a hlavně přírodní ochlupení od hrudi přes pupík dolu, případně má péro s obřízkou a pěkně tvarované větší plné koule. Moc rád Ti udělám dobře, pohraju si s Tvými genitáliemi a s Tvojí dírkou rukou i pusou a zaručeně budeš sténat rozkoší a nádherně se uděláš. Nepotřebuji to opětovat, jenom mne poslední dobou strašně láká uspokojit takhle pěkně mladšího kluka. Zajdem na pivko, pokec a domluvíme se.

Ahoj, hledám 1 a více dominantních pánů, kterým budu dělat ku...čku...

Sympaťák hledá muže do 30 let submisivního na občasné schůzky.

Nejsem typický gay, ale mám moc rád hezký a příjemný vzájemný hrátky s mužskými genitáliemi rukou i pusou až ke krásnému vrcholu. Líbí se mi typově chlapíci s přírodním ochlupením, s vousy, strništěm a taky třeba s obřízkou a pěkně tvarovanými koulemi. Rád bych prožíval s jiným chlapíkem pohodu na vandru, na pěším a vlakovém výletě, u piva a dobrého jídla a občas to zpestřoval vzájemnou pěknou intimní radostí. To co někdy žena muži nedá nebo neumí dát, to mu dá jiný muž, který ví jak to udělat.