Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá jeho : Nezávazný flirt

Otrok hledá zkušeného Pána na občasné akce.Zazemi a pomůcky vítány.Ja poslušný .

Hledám k příležitostným schůzkám sympatického kamaráda s hodně dlouhým a hodně silným M, který by mi to chtěl dělat do zadečku. Já jen v této pasivní roli.

Je jedno, odkud jsi. Důležité je, kdo jsi? Nejsem ideál, jen obyčejný chlap, který hledá kluka, chlapa na lásku a vztah. Najdu nějakého štíhlého kluka, cca do 45, který ví, co je to láska, vztah a soužití? Někoho, s kým bych se smál, když bude šťastný, někoho, koho obejmu, když bude plakat. Chtěl bych s někým usínat a ráno se sním probouzet. Mám svůj byt, bydlím sám. Rád bych našel někoho, kdo nechce sedět jen doma u TV.

Ahoj, vykouřím do konce v autě nebo v přírodě. Disktrétnost, čistota!

hledam zadaneho muže pro občasné setkáni zdraví diskrétnost

Moc mne vzrušuje, když si jiný chlap se mnou pohrává, škádlí mi různě moje koule a ptáka, ale nejvíc pak, když mi začíná jemně dráždit dírku jazykem a prsty, já se tím blahem uvolním a on pak může do mne krásně vnikat v různých pozicích až na doraz. Líbí se mi mužné typy s větším M, který prostě nejvíc mají rádi pronikání do jiného muže. Zatím si o tom můžeme napsat a třeba časem se ti pak prostě úplně odevzdám a ty zažiješ nádhernou extázi vyvrcholení.

Hudba
Kolo
Plavání
Výlety
Cestování
Vaření

hledam mladeho kluka co by mě chtěl na sex jako ženu

Hledám chlapa na pravidelné a dlouhodobě schůzky. Jsem v pasivní role.

Ahoj, jestli jsi aspoň pološtíhlý a máš chuť na sex? Rád ti ho vykouřím jako předehru a potom budeš ve mě v objetí mém až do konce.