Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá jeho : Nezávazný flirt

Rád poznám pohodového muže přiměřeného věku k občasným jemným prožitkům

Jsem již v letech, přesto bych se rád sešel s pěkně zarostlým chlapem, který má zázemí a pomohl by mi s vyhoněním.

Jsem gay po sedmdesátce, ale starý si nepřipadám a prý ani tak nevypadám. Hledám kamaráda, přítele zkrátka spřízněnou duší, přiměřeného věku ( není podmínkou). Na krásné milování, povídání, ale i společné cestování. Mou podmínkou je diskrétnost, upřímnost a zdraví. To snad není tak mnoho. Uvítám někoho z Brna a okolí. Ale čas od času navštěvuji i Prahu. Jsem optimista, tak věřím, že se ještě někdo upřimný a čestný, kdo by o mé přátelství stál najde.

jo jsem senior, ale i tak bych rád měl pořádnýho souložila se solid. M Nebere mě dám prádlo a subanství. Chci prostě v mrdu aktiva, v tomhle já jen pasiv Jo a jsem z Pb

Jsem sice starší ale rád bych poznal muže .staršího, který mne naučí souložit do zadečku.Nikdy jsem to nedělal a tak potřebuji učitele.Byt mám.Jsem v té věci panic a vzrušuje mne to.

Starší chlap z Kladenska, hledá kamaráda, rád fotím.

Hledám kamaráda, nejlépe vdovce s místem z Phy, který by mě 2-3 měsíčně orálně uspokojoval. Dík.

Starý chlap z Kladenska hledá kamaráda, který by se chtěl seznámit, pokecat a něco podniknout, najít stálejšího kámoše na vše. Nejlépe z Kladenska. Rád fotografuji, můžeme nafotit zajímavé fotky.

Hledám staršího hetero, mírně Bi, silnějšího muže na občasné vzájemné honění, zkušenosti nemám.silnejsi nářadí vitano