Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtBrno

MužNezávazně 36 let Brno

TOP  30.3.2020

Ahoj, jsem 35ti letý muž a hledám Tebe! Nosíš ráda legíny a sexy oblečení? Nakupuješ ráda? Hledáš milence? ;-)

MužNezávazně 41 let Brno

TOP  30.3.2020

Příjemný protějšek se najde ?

MužNezávazně 38 let Brno

TOP  29.3.2020

Toužíš po dítěti, ale s partnerem se vám to nedaří? Případně žádného nemáš, ale dítě bys ráda? Tak napiš a rád pomůžu, je mi 37 jsem z Brna, férový, spolehlivý a sympatický. Inzerát je myšlen naprosto vážně a reálně, určitě odpovím.

MužNezávazně 41 let Brno

TOP  30.3.2020

Hledám pohodovou ženu (na věku nezáleží), která hledá přátelsko-milenecký vztah. Jsem VŠ, z Brna, 41 let, štíhlý, 180cm vysoký, svobodný, slušný, pohodář, nekuřák, s vlastním zázemím...

MužNezávazně 41 let Brno

TOP  30.3.2020

Ahoj, hledám ženu na společné trávení karantény. Můžeme začít třeba nezávaznou konverzací a pak třeba i víc.

Zastaví u tebe auto, uvnitř je sympatický mladý muž, na video panelu běží dráždivé video a ty se necháš unést vzrušením a touhou a nasedáš dovnitř... Auto se dá do pohybu a ty nervózně pokukuješ na video, které tě začíná rozpalovat po těle. I přes počáteční rozpaky si začínáš hladit ňadra, protože nemůžeš odolat a také tě zajímá, co to bude dělat s řidičem. Začínáš být uvolněná, rozepínáš si knoflíčky u kosilku a toužíš na svých prsou cítit ne jen svoje doteky. Představuješ si jak... ;)

MužNezávazně 39 let Brno

TOP  30.3.2020

Ahoj ve spolek, jsem 38ti letý, velký potetovaný chlap, vášnivý motorkář, který hledá fajn holku pro společné výlety a jízdu na motorce, ať už motorkářku nebo batůžek. Třeba z toho bude i společná jízda životem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Frenštát p. Radhoštěm
Muž | 35 let
Karviná
Muž | 38 let
Praha
Muž | 38 let
Ostrava

MužNezávazně 40 let Brno

TOP  28.3.2020

Muž velmi sporadicky využívaný k postelovým hrátkám, by rád našel ženu či dívku, která to má podobně nebo prostě hledá někoho s fantazií a chutí tyto fantazie realizovat. Jsem prý velký sympaťák s hnědýma očima, sportovní postavou a větší výbavou. Rád bych poznal ženu bez nějakého omezení věku, nicméně by neměla rezignovat na to, jak vypadá a mít dostatek sebevědomí zaujmout muže. Rozhodně by bylo fajn mít si o čem popovídat, třeba nejdřív po emailu apod. A pak se uvidí.

MužNezávazně 37 let Brno

TOP  29.3.2020

Ahoj. Která kočička má chuť si prohodit pár vzrušujících písmenek? Budu se těšit :)

MužNezávazně 40 let Brno

TOP  29.3.2020

Hledá se žena s časem dopoledne, co by ráda jednou za týden vyměnila domácí pohodu za příjemné vybočení z normálu. Žena, který nechce nic bořit a měnit, ale chtěla by si užít čas od času pár hodin jinak, s někým, kdo to má taky tak nastaveno. Dělat společně to, co chceme a na čem se domluvíme, jako dvě dospělé a inteligentní bytosti. Dlouhodobý kamarádsko milenecký vztah. Sympatie, důvěra, zdraví. Třeba se potkáme, smažeme to tady, a zbytek si dopovíme někde v soukromí. Já Brno, 174/72/40.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Liberec
Muž | 40 let
Praha
Muž | 37 let
Most
Muž | 37 let
Praha