Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirt

MužNezávazně 48 let Praha

TOP  21.10.2019

Chtěla by sis užívat pořádné vnitřní orgasmy s mužem s velkým a silným vybavením? Nebo jsi takový orgasmus ještě nezažila a chtěla bys jej zažívat? A kromě sexu si i popovídat s inteligentním chlapem? Jsi-li žena spíše štíhlé postavy, určitě napiš. Díky.

MužNezávazně 27 let Brno

TOP  21.10.2019

Hledá se dominantní žena, 22-55, která se zajímá o výchovu submisivního muže v poslušného otroka, a přijala by muže, který je schopen se jí dokonale podřídit. Hledám tvrdší výchovu, výprasky, pás cudnosti, disciplínu, službu paní (úklid, masáže, obsluhování při jídle, atd.), ale zároveň i zodpovědnou Paní. Jsem VŠ, pracující, vyšší, štíhlé postavy, velmi poslušný, který by své Paní rád sloužil po všech stránkách. Nenabízím ale finanční otroctví, ale vše ostatní ano. Jen reál. 100% vážný inzerát.

"Čekám na signál a ten nepřichází a tak čekám dál"... Hledám tolerantní, milou, pohlednou a štíhlou partnerku do 50 let, které chybí stejně jako mně láska, pohlazení a něžnost. Nejlépe ženu s odrostlými dětmi, nebo bezdětnou. Jsem VŠ 58/179. Přes 2 roky rozvedený s vypořádanou minulostí. Pohodový, tolerantní, soběstačný a upřímný chlap. Děti už mám a další nechci. Žiji sám v Pohořelicích u Brna. V případě zájmu uvítám foto Osobní, nezávazné setkání preferuji. Olda

MužNezávazně 39 let Plzeň

TOP  21.10.2019

Ahojky. Najde se mladá, hooodne mlada holčina na dovádění ? Nebuj napsat, nekoušu. Určitě se nějak domluvíme. Těším se. ;-)

MužNezávazně 29 let Praha

TOP  21.10.2019

Málo stíhám odpovídat. Z níže uvedeného je teď pro mě prioritou najít slečnu na pet play. Pokud je to Tvá doména, budu rád, když se ozveš.. :) Jsem atraktivní, inteligentní, úspěšný mladý muž a normální život mi komplikuje fakt, že jsem dost dominantní v sexu. Nejraději hledám slečnu pro pravidelné schůzky/trvalý vztah, zpestřený o BDSM (běžný sex mne rychle omrzí), pet play, ... Někoho, kdo se alespoň pokusí splnit mé představy. Líbí se mi i představa M+Ž+Ž, není to ale určitě hlavní cíl hledání

Obojek, pouta, řetěz, roubík, řemen a páska přes oči? Odepiš, jestli tě to vzrušuje a si mladá holka, která to tak potřebuje, nebo to tak chceš poprvé zkusit? Tak pojď k páníčkovi… může jit jen o to že si vyzkousis jaké to je mít oboje, nebo pouta a zase ti to hned sundam, nemusí jít o nic, ale může jit i o vsechno;-) záleží hlavně na tobě na co se cítíš, jen mi to musíš říct sama... Já budu naslouchat, ty budeš poslouchat.

MužNezávazně 44 let Praha

TOP  21.10.2019

Ženatý ale nevybouřený hledá ženu, která se neholí a které chybí sex. Budu se těšit na pravidelné schůzky a trvalejší bezproblémový vztah. 100% zdraví a diskrétnost. Celá ČR... mé motto: raději více, než vůbec...:-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Kyjov
Muž | 43 let
Zlín
Muž | 48 let
Praha
Muž | 44 let
Praha

…pojď zkusit rozehřát své srdce…mysl….tělo…zimy v naší mysli už bylo dost….chci zase žít a milovat….TEBE Pokud jsi zadaná, ale zůstáváš….můžeme to zkusit spolu….jsem na tom podobně…..

MužNezávazně 57 let Praha

TOP  21.10.2019

Hledám fajn ženu na pravidelné schůzky bez narušení soukromí. Zdraví, úroveň a diskrétnost samozřejmostí Praha východ.

Jsem 189cm vysoký, štíhlý, snad sympatický chlap, který hledá spřízněnou duši, které to doma také neklape, ale nechce bourat vztah. Rád bych našel štíhlou ženu, která ví co chce a uvítala by milence. Věk tak do 40let. Vše je o dohodě. Schůzky nejlépe 2x týdne. Může být i večer. Zázemí mám.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Praha
Muž | 50 let
Praha
Muž | 33 let
Zlín
Muž | 43 let
Beroun