Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt

Zaučím mladou holku, mám hodně zkušenosti, hezké zázemí a dost času pro tebe. Budu přesně takový, jaký potřebuješ abych k tobě byl. Prožiješ co budeš chtít a jak to budeš chtít. Tvoje kámošky už kluka měli a ty ne? Neboj se napsat, probereme to, popovídáme si o všem a uvidíš, že to bude fajn. Já tu budu pro tebe malá;-) Jsem nezadaný takže budu na tebe mít dost času a můžeme i něco podniknout.

MužNezávazně 41 let Praha

TOP  21.10.2019
Kino
Hudba
Lyžování
Příroda
Výlety
Vaření

Umím zahřát, umím rozesmát.. Bohužel jsem v komplikovaném manželství.. také nechci a nehledám převozníka. Hledám rozcestník se smyslem života, lásky a radosti..Hledám ženu, kterou nezměním když jí dám vše co mám, ženu která nehledá bohatství, ale umí si užít luxusu a být stále skromná.. Ženu, které se umí postarat o chlapa a ví co muži chtějí... Pokud víš, jako to myslím, asi napiš! PS: mám dvě děti (miluju děti, máš své? budu je milovat stejně, děti jsou smysl života)

Příroda
Zvířata

Samota tíží, potřebuji si s někým popovídat, pomazlit se a zapomenout na to co bylo. Chci přátelství, pochopení, něhu, ale bez závazků.

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Fitness
Bruslení
Lyžování
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Pohodový, zabezpečený, pravidelně sportující čtyřicátník, hledá kamarádku na pravidelné schůzky, ideálně přes den. Diskrétnost nabízím a požaduji.

Hledám společnost na wellness pobyt. Nejlépe v příštím týdnu. Jsem VŠ, rád povídám i poslouchám, nemám rád samotu, klidnější povahy. Jsem vysoký skoro 2m, zavalité postavy, nikoli však tučná koule. jsem muž na úrovni a hledám někoho, kdo mi bude dělat příjemnou nekonfliktní společnost. Mám rád pohodu, humor, vůně, západy slunce, ale také dobré víno a jídlo.

Zralou ženu ve věku 55-62 hledá vysoký, výkonný milenec. Jsem zadaný, ale přitahují mne starší ženy, se kterými se cítím lépe. Rád bych se pravidelně staral o tvé potřeby, poskytoval maximální uspokojení dle tvých představ. Foto zašlu.

MužNezávazně Praha

TOP  21.10.2019

Jelikož jsem krátce po rozchodu a nechci momentálně vztah tak hledám kamarádku s výhodama do 45 let na občasné schůzky. Může být i boubelka, ale ne moc. Perverzní subinka by byla nejideálnější, ale není to podmínkou ;-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Žatec
Muž | 39 let
Praha
Muž | 29 let
Praha
Muž | 54 let
Kladno

Hledám mladší hezkou kamrádku pro schůzky s hlavou v oblacích. Někdy jít na výstavu, do kavárny na cappuccino, na lyže nebo sauny. Nic vážného, hledám múzu...

Muž 45/178 . Hledá ženu 45 - 60 let která by občas ráda unikla ze všedních dnů a stereotypu. Více e-mailem, osobně.

Ahoj, hledám mezi vámi milou sympaťačku na pravidelné , milenecké chvíle. Rád tě pozvu na skleničku a uvidíme co na to naše chemie. Na tvé ano se bude těšit prima chlap.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Brno
Muž | 54 let
Kladno
Muž | 47 let
Praha
Muž | 32 let
Praha