Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirt : Plzeň

Najdu zlobivou holku na společné dovádění, která preferuje větší výbavu ? Na věku nesejde, hlavně ať si rozumíme a nechybí tam jiskra.

Zdravím všechny dámy zde ..., než jsem se zaregistroval, četl jsem nějaké zdejší inzeráty od mužů i od žen ..., je jich tu spousta. Je těžké nějak zaujmout ..., byl bych moc rád, kdyby se tu našla komunikativní žena, která hledá prima sympaťáka k diskrétnímu přátelství ...:-) Nehledám jenom sex na jednu noc ...

Chci poznat fajn ženou, která je na tom podobně jako já. Doma nám něco chybí, vášeň se někam vytratila ale zároveň nechceme nic měnit. Jen občas utéct stereotypu a mít se na koho těšit. Pojď se seznámit. Líbí se mi spíš starší ženy 40+ . Já 32let, sport postava, sympaťák.

Hledám ženu 48 + z Plzně . Dlouhodobý vztah

Hledám ženu na blbnutí , takovou co chce být nahoře i dole ...... s nadhledem a bez dramat .

Rád bych poznal ženu či dívku s OBROVSKÝMA prsama. Je tu někde majitelka takových ozdob? Erotické fantazie, dráždění a jiné hrátky, možná i něco významnějšího? přátelé? je to možné vůbec?:)

Zkoušel jsem hledat tak aby nešlo jen o jedno, ale proč to nenapsat jak to je..Ženatý chlap hledá sex a něhu....Najde se žena, kterou toto nepohorší......

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Praha
Muž | 41 let
Praha
Muž | 21 let
Praha
Muž | 59 let
Praha

Jsem 188cm vysoký, štíhlý, sportovní postavy, myslím, že sympaťák. VŠ, nekuřák. Jsem zadaný, mám jednu ženu a jedno dítě :-) Mnohoženství je u nás zakázané, takže hledám "jen" milenku. Fajn holku, která je ideálně také zadaná a v sexu jí něco chybí. Tu bych si pak rád hýčkal a vodil do soukromí kde bychom se občas společně hezky odreagovali. Ozvi se, pošleme si fotky, pozvu tě na večeři a uvidíme jestli budou sympatie vzájemné.

Jsem bez závazků, ale nikoliv bez potřeb a chuti. :) Hledám ženu z Plzně, která má taky své potřeby a hledá si někoho, s kým by je naplňovala. :) Ideální by bylo, kdyby naše setkávání mohlo být pravidelné a dlouhodobé. Přeci jen společné chvilky jsou vždycky lepší, když už se ti dva trošku znají. ;)

Hledám přítelkyni kolem padesáti let která si chce povídat, občas dát si kafé, pohladit nebo třeba i obejmout. Nejlépe zadanou, vše bez narušení soukromí. SŠ 172/85. Na úrovni.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Nitra
Muž | 42 let
Praha
Muž | 64 let
Praha
Muž | 44 let
Mladá Boleslav