Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtBrno

MužNezávazně 34 let Brno

TOP  19.2.2020

Hledám ženu, co se doma maličko nudí a chce se seznámit s mužem, který je na tom stejně, a věří (ona i on :), že je možné a uskutečnitelné poznat někoho, kdo je naladěn podobně. Bez nároků jeden na druhého, bezproblémový dlouhodobý vztah, čistota, zdraví, diskrétnost. Skromné přání pro jednoho zadaného, pohledného, pohodového chlapa.

MužNezávazně 38 let Brno

TOP  19.2.2020

Hledám ženu, co se cítí sama a hledá někoho, kdo je na tom podobně. Ženu, co si umí a chce najít čas, hledá jednoho muže a chce, aby on byl jen pro ni a ona jen pro něj. Ženu, co je zadaná, ale touží mít společně malé tajemství, těšit se na další setkání. Ženu, co chce jednou za týden/čtrnáct dní vybočit ze stereotypu, a pak se zase vrátit do reality. Hledám pohodový, dlouhodobý, kamarádsko-milenecký vztah.

MužNezávazně 57 let Brno

TOP  19.2.2020

Ahoj, hledám přítelkyni nejen na jaro.

Už zase mi scházíš, kde hledat Tě mám, v ulicích jsi ztracená, všude se mi zdáš.

MužNezávazně 33 let Brno

TOP  19.2.2020

Najdu mladší holku, která si chce vyzkoušet nebo se chce naučit různé věci? Vzhled ani zkušenosti neřeším :)

MužNezávazně 32 let Brno

TOP  19.2.2020

Ahoj, hledám tu dívku, ženu (klidně i starší), které chybí společnost a cítí se tak nějak sama, co by ráda někam zašla, bavila se, ráda se smála, povídala si, ráda se spřátelila ale také třeba pociťuje a chybí jí třeba objetí, tulení a chtěla by svůj čas strávit i příjemněji pokud budou sympatie Nejde mi jen o to jedno, jen prostě bavit se, nic neřešit a užívat si přítomnost toho druhého :)

Na 1000% jsem si jist, že tu brouzdá fajn ženská, které chybí něžnosti a milování tak jako mne.Jde ale jen o to společně zahodit rozum a vzájemně si to co nám schází dát. Prostě vyměnit si fotku, pár řádků, jít na kafe, kde by jen sympatie rozhodly co dál. Pokud k tomu nepotřebuješ miliardu nesmyslných slibů, rozvod a jiný nesplnitelný hovadiny napiš, uděláme si hned zajímavějši jaro.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Praha
Muž | 40 let
Praha
Muž | 34 let
Praha
Muž | 45 let
Praha

MužNezávazně 55 let Brno

TOP  19.2.2020

Rád se seznámím s ženou svobodnou, rozvedenou či vdanou.A to které vztah nevyšel, neklape to nebo se ve vztahu nedaří.Brno, brněnsko, znojemsko, ždársko

MužNezávazně 46 let Brno

TOP  19.2.2020

Mily sympatak, ktery vi jak se chovat k zene, hleda pohodovou, mazlivou kamaradku , ktera se v posteli promeni v perverzn i d...u;)Hledam trvaly, kamaradsky a zaroven diskretni vztah s obcasnymi vyhodami s normalni zenou;)

MužNezávazně 44 let Brno

TOP  19.2.2020

Hledam normalni a zaroven neobycejnou zenu, milou a mazlivou zenu, zenu ktera miluje libani, osahavani, takovy to sexualni napeti;)Nehledam modelku, hledam zenu s zenskymi krivkami, ktera se neboji probudit v sobe divokost a vasen;)Nejlepe zadanou;)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Praha
Muž | 55 let
Kladno
Muž | 48 let
Praha
Muž | 57 let
Hranice