Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtBrno

Touto cestou hledám starší kamarádku, na pokec, chytnuti za ruku, obejmuti, pokud se přes týden cítíš sama tak jako já napis

MužNezávazně 28 let Brno

TOP  19.2.2020

Muž, kterého baví BDSM a submisivní role, 28 let, hledá dominantní ženu (cca 23 - 50 let) z Brna a okolí, která ho přijme do služby jako sluhu. Nabízím absolutní poslušnost, spolehlivost, oddanost, nadšení pro věc. Mám povahu aktivního submisiva, který je připraven aktivně plnit touhy a přání, velmi mě vzrušuje podřízenost, možnost sloužit obsluhovat svou paní, tresty. Největší odměnou je pro mě spokojená paní. Jen reálný vztah, online úkoly ani nic takového neplním.

Žena prý potřebuje důvod. Muž jen místo. Můžeme se sejít a zjistit jestli by nějaký důvod byl. ?? Ale nechci žádnou koblihu co miluje Babiše. Mám 70% procentní šanci?

Jsem samostatný, vzdělaný, chlap, bez závazků, nekuřák, optimista, nejen manuálně zručný s hlavou plnou myšlenek a různých nápadů. Rád se dotýkám žen, svým vlastním jemným způsobem a tak umím do života ženy přinést uklidnění, což se v dnešní uspěchané době hodí.

Ahoj fajn nekuřačko. Taky Ti něco v Tvém životě chybí? Jsi sama nebo nechceš stávající měnit. Možná to spolu najdeme a budeme mít zase pro co žít. Žiji v Brně ve formálním svazku a cítím se čím dál více sám. Jsem pohodový, inteligentní, časově i jinak nezávislý muž střední postavy s veselou myslí a mladým duchem, sportující i lenošící, mazel, se spoustou chuti a fantazie. Mít se zase na co těšit, spolu se smát.

MužNezávazně 47 let Brno

TOP  20.2.2020

Ahoj najde pohodová dívka, žena co stejně jako já dostane občas chuť si pekne zalumpačit ? Co přijde přijde .nikdo neví....jo a veškeré lumpačeni platím

MužNezávazně 38 let Brno

TOP  20.2.2020

Pohledný, úspěšný, inteligentní a pozorný muž, 37 let, hledá partnerku obdobných kvalit ve veku 25-37 let. Nechci se ihned vázat, ale pokud si budeme rozumét, budu rád za partnerský vztah. Foto pošlu jen v reakci na vážně míněné odpovědi na tento inzerát. Děkuji a těším se na eventuální zprávy.;)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
České Budějovice
Muž | 45 let
Nymburk
Muž | 44 let
Beroun
Muž | 66 let
Ústí nad Labem

MužNezávazně 49 let Brno

TOP  20.2.2020

Možná jsem jen pozorný posluchač, co Tě vyslechne, možná i milenec pro Tebe, možná dominantní divoch... prostě živočišnej sex, kde i troška perverze neuškodí.

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  20.2.2020

Ahojky, moc rád Tě poznám, já hledám pohodu, pravidelně se scházet, zajít na kafčo nebo večeři a pak třeba na hotýlek klidně do rána, nebo podle možností napiš a určo se domluvíme a můžeme se scházet pravidelně.

MužNezávazně 45 let Brno

TOP  20.2.2020

Zdravim, hledam fajn zenskou na nezavazne setkavani, Necemu vaznejsimu se pozdeji nebranim. Ja rozvedenej brnak, sportovni postava.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Žatec
Muž | 55 let
Kladno
Muž | 41 let
Most
Muž | 54 let
Třinec