Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt

Učím se svazovat a hledám holku na pokusy:) Chtěl bych si to zkusit na nějaké holce, klidně v kamaradske rovině. Může jit jen o svázáni, ale může jit i o to, že si užiju se svazanou holkou, když se do 30minut sama nedokážeš rozvazat;-) , vše záleží na domluvě. Hlavně fér a v pohodě;-)

MužNezávazně 44 let Praha

TOP  20.10.2019
Kino
Umění
Kolo
Bruslení
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Žiju sám, poměrně náročný život a nemám teď chuť na vážný vztah. Líbilo by se mi takové to moderní "přátelství s výhodami". Občas se sejít, pobýt spolu, lenošit v posteli u dobrého filmu, výlet, procházka Prahou, milování ... Bydlet každý sám, neomezovat se v ničem, ale přesto se těšit jeden na druhého. A možná z toho bude časem i ten vážný vztah. Co ty na to? ;-)

Kino
Hudba
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Najdu touto cestou ženu (na stavu nezáleží), která touží po něžném objetí štíhlého muže a zapomenout na starosti všedních dnů. Pokud jsem Tě zaujal, tak neváhej a napiš mi. Hledám ženu k pravidelným nezávazným diskrétním schůzkám bez narušení soukromí. Celé Jihlavsko, Žďársko, Třebíčsko. Auto mám.

Jsem muž 33/190 z Prahy, svobodny Hledam zenu na dlouhodobý kamarádsko-milenecký vztah, která stejně jako já potřebuje porozumění, pohlazení, přitulení se a miluje sex až do orgasmu. Na věku , stavu ani postavě nezáleží. Stejně rozhodnou vzájemné sympatie.

Hledám ženu nebo dívku jakéhokoliv věku z Ostravska a okolí, která by mě venku vyfotila nahého mým foťákem. Můžeš při tom klidně mít i svojí kamarádku. Jsem starší, štíhlý. Moje telefonní číslo je v detailech tohoto inzerátu.

MužNezávazně 47 let Praha

TOP  20.10.2019

Rád najdu pohodovou ženskou na společné trávení času nejen v posteli, ale i na malé či větší výlety, návštěvy kina, sauny nebo koncertu či společné sportovní aktivity (není podmínkou). Já pohodový VŠ 47/172/70 v dobré kondici a vlastním zázemím na Praze 4. Zajdeme na kávu? ;-)

Hledám kamarádku s výhodami.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Brno
Muž | 43 let
Písek
Muž | 41 let
Jihlava
Muž | 51 let
Brno

MužNezávazně 60 let Plzeň

TOP  21.10.2019

Najde se milá dáma, která chce občas zpestřit svůj streotypní nebo uvadající sexuální život? Na věku nezáleží na erotickém apetitu a diskrétnosti ano. VŠ, ženatý šedesátník, silnějši postavy. Plzeň a okolí.

Hledam devce na hezke chvilky...sport kazdeho druhu ... kolo, lyze, vylet, plavky, sauna, sexi prochazky. Ja 54/173/80 VS

Nebudu nic předstírat a budu upřímný. Hledám hlavně mazlení, tulení a fyzický kontakt obecně. Tohle je to, co mi teď chybí a po čem nejvíce toužím. Ne, není to jen zástěrka pro hledání sexu. Sice se mu také nebráním, ale opravdu to mazlení teď potřebuji více. Nenašla by se tu nějaká holka, která je v podobné situaci? Že bychom si mohli navzájem pomoci :) Pokud ano, tak určitě napiš :) Nebránil bych se ani vážnému vztahu, pokud bychom viděli, že by to mohlo fungovat :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Brno
Muž | 44 let
Praha
Muž | 42 let
Praha
Muž | 43 let
Zlín