Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt

Jsem stárnoucí mladík který stále žije naplno, podniká a běh času neřeší. Hledám ženu, které ke spokojenosti schází něžnosti, příjemné počínání a jiné smysluplné užívání volného času.

Ahoj ! Je zde dívka, žena, 25-42 let( můžeš být i zadaná) která hledá kamaráda - milence ? Milé rád Ti pomohu od všedních starostí a problémů příjemnou relaxací ve vířivce, posezení u dobré skleničky, můžeme spolu sportovat, nebo Tě mohu namasírovat. Jmenuji se Pavel 38 let, sportovní postava 179 cm a 82kg . Nabízím 100% zdraví a diskrétnost. Těším se na Tvojí odpověď. Krásný den přeje Pavel

Hledám ženu, která by mě vyfotila nahého mým foťákem třeba někde v přírodě anebo kdekoliv jinde. Mohla bys při tom být třeba se svojí kamarádkou nebo kamarádkami, ale můžeš být klidně i sama.

Rád bych poznal starší ženu na dlouhodobý milenecký vztah. Máš ráda něhu i vášeň? Necháš se ráda dlouze uspokojovat jazykem až ztrácíš zábrany? Tak napiš a můžeme se domluvit, vše spolehlivě a férově. Zdraví a diskrétnost je samozřejmost.

Ahoj. Budu upřímný. Mám přítelkyni a zatím nehodlám nic měnit. Říkám to na rovinu aby to bylo fér. Nechci nikomu lhát a oblbovat ho, a pokud si padneme do noty tak ti o sobě povím víc aby jsi byla v klidu a věděla že se není čeho obávat.Tedy... Hledám tady nějakou holku ( ženu) které by tato podstatná věc nevadila a chtěla by se dlouhodobě scházet. Pokud jsi také fér.. A hledáš někoho kdo bude tvůj kamarád a zároveň i milenec tak napiš.(inzerát platí do smazání)

Hledáš tatínka, který se o tebe bude starat jako o svou ...... ? Doplníš to a pošleš zpět;-) DDLG Já hledám nějaké štěnátko pro sebe co se tu potuluje a potřebuje hodného tatínka.

Jak se to zpívá? " Podle nepsanejch zákonů, hledáme něco, co nám nejspíš schází, podle prastarejch pudů, který nás nutěj furt za něčím jít..." Zná to někdo?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Orlová
Muž | 42 let
Litoměřice
Muž | 53 let
Brno
Muž | 48 let
Cheb

Hledám pohlédnou ženu, dívku na tajný intimní a vášnivý dlouhodobý vztah bez narušení soukromý.Jen Praha.Ja muž 42/180, štíhlý, modrooký, zadaný.Hledam vášeň a porozumění.Pisni a domluvíme se.

S kámošem hledáme holku na pátek, chceme se s tebou pobavit;-) Zázemí máme, jsme hetero a ty budeš středem naší pozornosti. Dáme panáka, jestli potřebuješ trochu postrčit, aby ses uvolnila:-) Odepíšeš s kontaktem, pošleme ti foto a když budou sympatie, tak se domluvíme.

hledám starší ženu na sex a na vztah z Prahy nebo HK a okolí ahoj Matouš

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Kolín
Muž | 42 let
Havlíčkův Brod
Muž | 37 let
Praha
Muž | 35 let
Praha