Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt : Plzeň

Ahoj, hledám ženu v nejlepších letech (35-65 let cca) na pravidelné milosté schůzky a poznávání nových věcí. Čistota a disktétnost samozřejmostí z obou stran. 19let, 185 cm vysoký, hubené postavy, student( spousta času) Plzeň a okolí Plzně do 150km nebo podle domulvy i dál. Budu se těšit.

Hledám ženu z Plzenska, na vzhledu a postavě nezáleží, ale na chuti ano :). Věk raději 45 a víc ale není podmínkou. Dlouhodobější vztah vítán. Diskrétně. Najdu? Více o mě zde: https://www.amateri.com/cs/lide/156179/ZDENEK72

Ahoj. Hledám ženu na nezávazné schůzky. Napiš a na všem se domluvíme.

Mladý začínající feede hleda feederku. Nejen na psani, ale v pripade vetsich sympatií i na setkani a reálná vykrnování. Mým cílem je mít alespoň 170 kg. PROSÍM jen vážné zajemkyne a ženy, které bavi speky.

Ahoj, máš chuť, touhu si psát o představách, vytvářet společný příběh s nádechem erotiky? Fantazírovat, co by kdyby.... na různých místech, časech... bez omezení? Fantazii se meze nekladou. Napsat nějaký svůj příběh a nechat do něj vstoupit jinou osobu a sledovat, jak se začne odvíjet odlišným způsobem? Jak prožité získá nový náboj a vzrušení? Schází Ti zlobení, provokování, jiskření, které doma třeba nemáš? Pokud chceš, napiš.Submisivní povaha vítána. Přeji Ti hezký den.

Hledám stálou internetovou přítelkyni, kterou občas samota přestává bavit a chtěla by ji vyplnit setkáváním "po lince" - jsem rozv., vš, sport. typ.

Rád bych poznal ženu či dívku s OBROVSKÝMA prsama. Je tu někde majitelka takových ozdob? Erotické fantazie, dráždění a jiné hrátky, možná i něco významnějšího? přátelé? je to možné vůbec?:)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Praha
Muž | 36 let
České Budějovice
Muž | 43 let
Karlovy Vary
Muž | 43 let
Beroun

Chybí mi milování. A co tobě? Co to společně napravit

máš velký prsa? líbilo by se ti svazování a podobný hrátky? láká tě případně dojení tvých velkých koz? máš mlíko?:) jsem tu pro tebe:) bude mi potěšením.

Hledáš také trochu nezávazného dopoledního rozptýlení z všednosti bez narušení soukromí, můžeš mít i kámošku, ozvi se

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 26 let
Plzeň
Muž | 31 let
Rychnov n. Kněžnou
Muž | 59 let
Praha
Muž | 44 let
Mladá Boleslav