Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt

Umění
Turistika
Příroda
Cestování

Hledám jehlu v kupce sena a věřím ve šťastnou náhodu. Třeba se ti stala ta nehoda, že jsi chytrá, samostatná a máš se dost ráda na to, než aby jsi vybírala tady mezi těmi oplzlostmi, testosteronem, fňukáním, nebo písmenkováním. Ani já nehledám vendulku utěšitelku nebo hračku na hraní. Rád poznám ženu, dívku, nezávislou a svobodomyslnou, o dost mladší než já, která má ráda svůj osobní prostor a upřednostní rozum a zkušenost, někoho taktního a něžného na občasná setkání i nenucené kamarádství.

Hledám starší ženu na sex a na vztah a mám rád starší ženy a mám zkušenosti a a moc rád uspokojuji starší ženy hledám starší ženu do 68 let but z Prahy nebo hk a okolí ahoj matous

Hledá se žena, milenka kamarádka nebo maminka na občasné diskrétní schůzky bez narušení soukromí. Čistota, zdraví, úroveň a diskrétnost samozřejmostí, Napiš a třeba najdeme společnou řeč. Praha - Brandýs a okolí vítáno.

Hledám ženu k občasným odpoledním schůzkám, která ještě má své sny, touhy a ještě chce něco prožít. Nabízím zázemí, zkušenosti, fantazii, diskrétnost, solidní výbavua slušnou výdrž... Věk, stav, výška, to není rozhodující, párkilonavíc neřeším, chuť experimentovat vítána...

Hledám sympatickou veselou kamarádku přítelkyni milenku, s kterou bych se mohl občas sejít a bylo nám fajn. Pokud máš pocit, že ve Tvém manželství něco chybi tak mi napiš a něco vymyslíme.PS rad se mazlim.Ja 46/175 symp.zajisteny.

...někdo inteligentní, štíhlý, sympatický hledající taktéž dlouhodobější milenecké přátelství... schůzky většinou přes den nebo večer.

Ahoj, já 45, sportovní postavy, vysoký 196cm, jestli pohledný, musíš posoudit sama. Jsem z Hradce, pracovně vytížený, chtěl bych navázat milenecký vztah, zatím bez potřeby se vázat. Jsem náruživý, vášnivý. Chtěl bych abychom si spontánně, vášnivě užívali, jsem rád dominantní, vyžaduji často sex. Jsem celkem vyvinutý a doufám, že i zdatný. Budu Tě rozmazlovat a opečovávat, když budeš poslušná a oddaná. :) Těším se na odpověď, foto emailem

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Mělník
Muž | 50 let
Olomouc
Muž | 50 let
Praha
Muž | 41 let
Most

Hledám zde normální, trochu inteligentní (třeba i se smyslem pro humor) slečnu/paní, na každodenní, dlouhodobé (nejen)erotické dopisování(nezáleží co máš ráda, jsem otevřený doslova všemu). Ženu, která strádá a uvítala by zájem, komunikaci s mužem, který tu pro ní bude. Můžeme přes mail, nebo časem třeba ještě lépe přes nějakou komunikační appku. PS: Nejsem sobec, jsem slohově i slovní zásobou obstojný. :) (Ženy odepisující z momentální nudy, nebo že je zrovna partner naštval, prosím nepsat).

Rad bych poznal obyc zenu i s par kil navic hodnou slusnou i zadanou ktera postrada lasku nehu uspokojeni vek do 60let ja 50.175.90 s mensim briskem zadany plzen najdu te?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Orlová
Muž | 35 let
Karviná
Muž | 33 let
Praha
Muž | 35 let
Praha