Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirtBrno

MužNezávazně 52 let Brno

TOP  22.2.2020

Prostě si užívat stupňující vzrušení, dráždivé vrnění podbříšku, vzděchy a výkřiky. Miluji, když je žena vzrušená. Rád poslouchám Tvůj zrychlený dech a vnímám Tvé vzrušení. Proto nabízím setkání ve dvou, ale přizvěme si i druhého muže, kterého si vybereš Ty. Pak Tě můžeme přivádět k vrcholu dva a dva Tě budeme chtít. Potom si dáme kávičku, společně se zasmějeme a asi budeme chtít znovu. A nebo si zahrajeme nějaký jiný scénář? Však něco vzrušujícího vymyslíme - neboj a napiš :-)

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  22.2.2020

30 kilometrů ujdu pěšky, 100 kilometrů na kole, půl hodiny squashe taky zvládnu. Osm hrozných je lepší, než zabít Wiliama a pan Růžový je psychopat. Moje lovestory už je dávno pryč, i když v něm rád vždycky zalistuji. Potěší mne ale i třeba Heller nebo Márquéz.

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  20.2.2020

Ahojky, moc rád Tě poznám, já hledám pohodu, pravidelně se scházet, zajít na kafčo nebo večeři a pak třeba na hotýlek klidně do rána, nebo podle možností napiš a určo se domluvíme a můžeme se scházet pravidelně.

MužNezávazně 48 let Brno

TOP  20.2.2020

Hledám vzájemnou něhu s cílem uspokojení štíhlé partnerky bez narušení soukromí. Já VŠ 48 let 186/80. Více info mailem.

MužNezávazně 47 let Brno

TOP  18.2.2020

Ahoj, hledám zde ženu, která se cítí úplně jinak, než co prožívá denně ve skutečnosti?

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  17.2.2020

Parta saunářů z Brna hledá partu saunářek. Společné saunování?

Všichni tu nabízejí modré z nebe. To já neumím, jsem realista. Mohu nabídnout jen sebe, popovídání si na celkem široké rozpětí témat, když není čas na setkání, tak alespoň sms, abychom o sobě věděli a když budeš chtít, tak pohlazení, políbení, případně další doteky. Hledám ženu cca 35-55 let ( i když věk je jen číslo), která nehledá lamače srdcí a rekordů, ale obyčejného chlapa, který už má s věkem určitý nadhled a zkušenosti a ocení férovost a spolehlivost.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Hodonín
Muž | 49 let
Liberec
Muž | 50 let
Olomouc
Muž | 46 let
Orlová

Vážené dámy jsem inteligentní, gentleman a umím naslouchat ...

MužNezávazně 46 let Brno

TOP  12.2.2020

Hledám ženu, na vzájemné zpříjemnění života. procházky kino povídání si objetí či intimno (fantasii se meze nekladou). těším se na odpověď

MužNezávazně 46 let Brno

TOP  10.2.2020

Nezajímavý chlap s nízkým IQ a navíc zadaný, hledá podobný protějšek mezi dolními 10 tisíci. Rovný k rovnému.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Mělník
Muž | 48 let
Cheb
Muž | 48 let
Praha
Muž | 49 let
Praha