Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtPraha

Rád bych se seznámil se štíhlou pohlednou ženu na navázání pro obě strany příjemného mileneckého vztahu. Rozhodně se nebráním dalším společným aktivitám, nemusí to být vždy jen o sexu. Kdyby takový vztah postupem času přerostl ve vážný, vůbec bych se tomu nebránil. Jsem 190 cm vysoký (+ 20 cm), VŠ, štíhlý, svobodný. Rozkoš partnerky je pro mne na prvním místě. Budu se těšit.

Miluju uspokojovat ženu jazykem a rád bych našel takovou, které se toho též nedostává a má to ráda dlouho. Já šikovný, s výdrží a chuti si vzájemně užít. Ideálně dlouhodobý vztah.

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Kolo
Fitness
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj, mám rád kontrasty a pestrost. Proto mě asi baví i hry DOM/SUB a BDSM. Pokud budeš mít chuť, rád tě poznám. Můžeme si jen hrát. Nebo půjdeme na večeři, donesu ti květiny, otevřu dveře od auta, v restauraci přisunu židli (nebo ti ji přisunu doma poté co uvařím) ... ale pak si budeme hrát … budeš má čubička, poznáš na svém zápěstí kožená pouta, naplácám ti na zadek holou rukou nebo důtkami, budeme používat různé hračky, připoutám tě k posteli … a budeme si užívat poznání a vzájemné chvíle ….

Najdu přirozeně inteligentní parťačku pro zajištěného muže , která by chtěla vytvořit pohodový harmonický vztah na částečný nebo plný úvazek? Proč něco předem vymezovat a kategorizovat, pro začátek bude stačit, když nám bude spolu dobře:-) Inteligence, chuť cestovat, humor, velká vášeň a zdraví podmínkou!

Hledám přitažlivou ženu, které tak jako mě, chybí vášeň, touha a vzrušení. Pokud bys chtěla poznat muže , který má dost často chut a nevadily ti diskrétní schůzky, mohli bychom prožít společně nějaké dobrodružství...

Pro kamarádsko-milenecký vztah hledám dominantní ženu z Prahy (45+) v jejíž přítomnosti bych si mohl osvobodit mysl tím, že bych plnil její nejrůznější přání a byl hračkou pro její potěšení. Prostě bych rád "vypnul" a věnoval se jen jí. Určitě mi nejde pouze o jedno setkání, ale o pravidelnější schůzky a rád bych, aby mezi námi bylo více než jen vzájemné sympatie. Bohužel momentálně si lze pouze psát nebo volat, ale aspoň se více poznáme než se sejdeme někde u kávy nebo vína;o)

Bože kde je ta žena, která by mě chtěla vrátit zpět do života. Skoro 5 let doma bez sexu to už ani slon nevydrží. Vím, že si to mohu koupit, ale to není ono. Potřebuji někoho na dlouhodobý milenecký vztah, aby to bylo vše bez zábran. Pokud tady jsi a potřebuješ to co já tak si ten život můžeme ještě krásně užít .

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Brno
Muž | 49 let
Praha
Muž | 49 let
Liberec
Muž | 42 let
Havlíčkův Brod

Pomůžeme si? Najde se tu fajn slečna nebo mlada žena která by ráda trávila hezke chvíle nebo večery s prima kolíkem co je tráví sám? Rád pomůžu někomu kdo to má těžší a přečkáme tohle období společně a happy!!!...

Dědek hleda babku na uspokojeni těla i duše, boubelka vitana, stav a věk nerozhoduje jen odvaha.Praha-zapad

Kino
Divadlo
Kolo
Lyžování
Turistika
Cestování

Ahoj, popovídáme si ? Zaženeme stereotyp ? Chci se chvíli vznášet, těšit se na zprávu a cítit trošku vzrušení. Chci zažít pocit netrpělivosti a lehkého chvění, co bude v další zprávě. Chci Tě rozmazlovat, hýčkat a obdivovat...nejdříve virtuálně. Možná nám při tom bude oběma hezky. Těším se na odpověď i na to, jak Tě budu poznávat. Třeba si nakonec řekneme, že by bylo fajn se potkat a zkusit tu chemii naživo.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Praha
Muž | 35 let
Karviná
Muž | 47 let
Hodonín
Muž | 44 let
Brno