Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt : Kolín

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Příroda

Chybí ti jako mně doteky, pohlazení, polibky, inspirace? Žiješ ve vztahu, uprostřed lidí, sama? Jestli nespěcháš, nevadí ti delší dopisování a jde ti také o diskrétnost, protože jako já nechceš ničit... jen poznat... a prožít... pak napiš 48 letému muži s velkou fantazií...

Nehledám partnerku ani milenku, hledám ženu kamarádku s výhodami ??

Jsi pohledná sebevědomá žena? Máš vše a přesto Ti něco chybí? Posezení u kávy, společné večeře, výlety s vysokým sympatickým sportovcem. Tak hledám tebe ;-)

Hledám mladou hubenou holku, kterou bych mohl dlouze lízat, miluju lizani i druhé dírky. Prostory mám. Prostě mláďatko, které bych mohl rozmazlovat. Jsem sympaťák, mladšího vzhledu, upravený.

Hledam tajnou lasku Ko a KH

Opravdu se tu nenajde žena, nejlépe baculatější postavy, která by ráda občas ochutnala zakázaný ovoce..? :) Nebo prostě žena, která se nechce úplně vázat a ráda by trvalejší kamarádsko-milenecký vztah..?Jsem snad pohledný, přirozeně inteligentní, tak se neboj ozvat ;)

Najdu spřízněnou duši? Chtějící, komunikující, toužící. Někoho kdo se nechce nechat sám pro sebe, chce ze sebe něco dát a rád něco přijme. Chození, knihy, plavání, káva, filmy, historie... je toho tolik v čem se můžeme nalézt, přibližovat a spříznit, tolik nového co můžeme otevřít...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Brno
Muž | 42 let
Praha
Muž | 43 let
Písek
Muž | 21 let
Praha

Hledám zralou dámu, která ráda nosí lodičky, punčochy a sukně, a má ráda, když jí muži obdivují nohy. Rád bych se s ní tajně přátelil a občas se sešel a její nohy obdivoval a hladil a laskal. Seriózní ženatý muž.

Ty jsi tam a já tady, tak proč se nedomluvit a něco krásného spolu nepodniknout? Už se moc těším.

Jsem muž s vetším M a touto cestou hledám ženu s velkými ňadry na nezávazné dlouhé a oboustraně uspokojující milování. Nehledám známost na jednu noc, ale kamarádku s výhodami, která nechce nic měnit, ničit, ale jen si do sytosti užít úžasného milování. Jsem muž na úrovni a to samé čekám i od Tebe. Teším se na odpovědi.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Mělník
Muž | 35 let
Praha
Muž | 28 let
Hradec Králové
Muž | 36 let
Praha