Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirt : Rakovník

Hledám ženu k občasným schůzkám, nejlépe nad 50let, není podmínkou. Bez narušení soukromí.

Nějaká slečna či paní na pravidelné diskrétní schůzky se sympatickým klukem na úrovni a velice pěknou výbavou? Zázemí mám. Čistota a diskrétnost samozřejmostí.

Aby život byl krásnější, rád poznám sympatickou ženu z okolí ve věku od 50 do 63 let. Žádný stres, jen pohoda. Fotku mám na profilu, prosím o totéž.

Žena, co se ráda mazlí a tulí??

Vážně se tu nenajde žena, kterou bych mohl obejmout, těšit se až se uvidíme?...

Hledá se kamarádka 30 a více ??. Se smyslem pro humor, aktivně založená (kolo, motorka)... A co se ráda přitulí ??

Hledám ženu, která je již v důchodu, nechce se trvale vázat, ale je jí občas smutno a má ráda přírodu, památky, cestování a hledá také někoho, s kým by jela na hory nebo k moři a tyto krásy a radosti mohla společně sdílet. Je mi 66 let, střední postava 177 cm, 88 kg. Mám rád výlety, památky, přírodu, hory, jsem společenský, vstřícný a přístupný ke všem aktivitám které budou oběma vyhovovat.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Jičín
Muž | 43 let
Tábor
Muž | 52 let
Žatec
Muž | 62 let
Karlovy Vary

Ahoj, schází mi trocha něžnosti i toho něžnějšího sexu, pokud chceš vědět víc, napiš.

Dobrý den všem, jsem snad normální a přitom nyní pochybuji, protože jsem usedl a začínám psát. Hledám ženu, kamarádku na příjemné milování a nejen to, můžeme si povídat o životě, poznat jeden druhého a mít pocit, že je na světě krásně. Požaduji diskrétnost , čistotu a porozumění. Jsem 172/90 , svalnatější postavy. Více na e-mailu. Krásný den. J.

Hledám přirozeně submisivní subinku pro dlouhodobý D/s vztah založený na důvěře a oddanosti svému pánovi. Tvé tělo použiji jako hračku na ukojení mých sexuálních potřeb.budeš oddanou sexuální otrokyní a poslušně plnit vše po čem budu toužit a co budu potřebovat.Hrátky ve stylu BDSM s fantazií, fyzické ponížení s fyzickou bolestí, odměnění za poslušnost ale také potrestání za neposlušnost. Do budoucna možný trvalý D/s vztah.Tvé zázemí předností

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Brno
Muž | 24 let
Praha
Muž | 40 let
Brno
Muž | 57 let
Třebíč