Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt : Cheb

MužNezávazně 39 let Cheb

TOP  11.6.2019

Hledám inteligentní ženu či dívku. V sexu jsem otevřený všemu kromě tvrdého s/m. Rád lížu. 176/57/17, 5

Ahoj hledam zenu peŕo spolecne chvile u vody v prirode sex voda teplo real co chce totez

Jednu milou, upřímnou pohodářku, ke krásnému nezáváznému vztahu. Scházet se, báruživě se milovat, těšit se na sebe.Najdu?

Užívat si, bavit se, smát se ...... Nezávazně, dlouhodobě, vážit si druhého, těšit se, bez narušování soukromí. Chceš to taky? Napiš.

Kino
Hudba
Umění
Kolo
Lyžování
Plavání
Výlety

Schází mi jedna milá osůbka. Sdílet společně krásy, aktivity, co život nabízí. Co ty na to? Netoužíš po něčem podobném? Ty, s přehledem, vlastním názorem. Určitou úroveň nabízím, a přál bych si i u tebe. Nespěchám, počkám si. Věřím, že někde jsi.

Hledám smyslnou, eroticky založenou, hodnou, nekomplikovanou holku ( nymfomanka vítána :o) na dlouhodobé milenecké, pevné přátelství, které chybí sex....:o)) Nejlépe vdanou, nebo s jiným "problémem" ;o) férovost, diskretnost až konspiraci zaručuji. Nepředstavuji si žádnou modelku, ale normální, přirozenou, pohodovou ženskou třeba i do přírody, výlety, na pivko, v létě koupání a tak... Auto a vlastní zázemí mám, nejlépe trojúhelník Cheb, Aš, Luby a vesnice v okolí...

Hledám fajn přítelkyni, ale je mi jasné, že touto formou seznámení to není jednoduché. Zkusit se to ale může. Vše záleží, jak se říká na chemii. Proto si myslím, že je dobré se potkat a tam se to hned rozhodne. Buď ano, nebo ne. Jestli máš tedy zájem můžeme se potkat a uvidíme, co to udělá. Těším se na odpověď.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Kyjov
Muž | 60 let
Praha
Muž | 21 let
Praha
Muž | 56 let
Brno-venkov

MužNezávazně 59 let Cheb

TOP  31.5.2019

Je tu zenaco ma rada tlustou vybavu

MužNezávazně 42 let Cheb

TOP  30.5.2019

Najde se dívka či žena na občasné schůzky u Tebe?Cheb

Hledám kamarádku, na vzájemný úlet, užívání si a vůbec ...... pro krásné tajemství. Dlouhodobě.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Praha
Muž | 50 let
Praha
Muž | 41 let
Brno
Muž | 43 let
Zlín