Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt : Plzeň

Svobodný 46 lety štíhlý pohodový skromný nekuřák abstinent jemný něžný diskrétní spolehlivý slušný hledá štíhlou dívku ženu i starší která je taky sama i z okolí PLZNĚ bez narušení soukromí. Mám rád nahotu něžné doteky a hlazení nahého těla i bez sexu-dle dohody a můžu namasírovat namazat i záda nebo se sejít na kávě. Uvítám dlouhodobý přátelský diskrétní vztah schůzky pouze u tebe-bydlim s rodiči. Piš kdykoliv otevřené. Budu se těšit na jakoukoli odpověď. Děkuji.

Provokace, originalita , aktivita ….ale všeho s mírou...:-)…..A nebo raději bez Míry????

Hledám vášnivou vaječníku ženu které jde jen o vášnivé milování. Nejlépe v zralém věku (do69), ale není podmínkou. Bez narušení soukromí. Slušně a diskrétní. Děkuji.

Rád bych se seznámil se sympatickou vdanou ženou z Plzně, já zadanej, zadanej 44letej sympaťák, 100% diskrétnost a zdraví jseš tu?

Kamarádka s výhodám a bez narušení soukromí je tady?

Rád bych poznal ženu či dívku s OBROVSKÝMA prsama. Je tu někde majitelka takových ozdob? Erotické fantazie, dráždění a jiné hrátky, možná i něco významnějšího? přátelé? je to možné vůbec?:)

čau, nekuřačka pro mě? ….velký prsa a zadek ale pěkné bříško:) máš?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Praha
Muž | 57 let
Třebíč
Muž | 48 let
Kopřivnice
Muž | 24 let
Mladá Boleslav

Rád bych našel kamarádku, milenku, normální postavy, k diskrétním, nezávazným schůzkám. Těším se na případnou odpověď.

Myslím, že nastal ten správný čas přinést do našeho života nějaký nový, vzrušující impuls ...Začal bych pár roztomilými slovíčky, pak příjemnou romantickou procházkou, kávička ..., třeba i sklenka na seznámení ...:-) A dál?? To už pak záleží jen na nás ...:-)

Ač vdaná cítíš se sama, uvítáš společnost pána, tedy vlastně ještě kluka, co má taky doma muka, kafčo, výlet, povídání, i víc třeba bude k mání, když se ozveš a do hry vstoupíš, zjistíš, že třeba neprohloupíš :-) Romantika tak ta nám chybí, mnohá se však za to stydí, a já myslím že nastal čas, prostě říci - sper to ďas, a zažít zas třeba pěkné chvíle, prostě jen tak, beze cíle. Pokud jsi na tom podobně, je Ti tak do 48 let a štíhlejší postavy, tak se ozvi 47-letému Plzeňákovi, VŠ s duší kluka

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Praha
Muž | 40 let
Plzeň
Muž | 47 let
Praha
Muž | 41 let
Jihlava