Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtPlzeň

Buď zdráva, máš mega prsa? Můžu si s nima hrát?:)

Hledám někoho, kdo mě bude láskyplně vískat ve vlasech a škrabat na zádech Samozřejmě ti rád oplatím:)

Ahoj, měla bys zájem o pravidelný sexík s rozloučením ráno?:) Případně závaznější vztah?

Rád bych poznal upřímnou holku (max. 37 let), která nezkazí legraci, má ráda cestování, turistiku, různé výlety či cyklistiku a v zimě třeba lyže nebo snowboard. Není to vše podmínkou. Najde se holka do pohody i nepohody? Zkus napsat, můžeme se poznat a kdo ví co přinese čas...

Ahoj. Toužíš po výletu ze stereotypních dní? Tvé touhy partner nevnímá, tvá přání neslyší? Pojď si o nich psát. Jen diskrétně, bez narušení soukromí! Nejlépe vdaná žena, věk není podstatný. Těším se na tvou odpověď.

Hledám pohodovou a upřímnou holku co se nebojí zkoušet něco nového a ráda si hraje. Holku co ma ráda vzrušení, je trošku uchylná a miluje zdravé kouření a s oblibou papá semínko. ;)

Teď trochu mimo: Neporadil by mi někdo zajímavé a čtivé knížky zabývající se ekonomickými a společenskými tématy? Může být i audio kniha a čeština preferována. Teď v rámci kategorie: Stále postrádám jednu milou hravou slečnu na společné objevování. S tím, že kdybychom se náhodou našli, nic by nám nebránilo spolu jít dál. Teď je blbá doba na seznamování, ale není to nemožné. Vyměnit si pár řádků, vyrazit třeba na procházku. Samozřejmě v rouškách a odstupem nejméně dvou metrů:)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Praha
Muž | 40 let
Praha
Muž | 34 let
Brno
Muž | 38 let
Ostrava

Chtěl bych se seznámit s ženou která má v sobe anděla ale i dablika .??????

Hledám ženu nad 50 let na něžné i vášnivé schůzky. Vlastní zázemí mám.

Jsem 188cm vysoký, štíhlý, sportovní postavy, myslím, že sympaťák. VŠ, nekuřák. Jsem zadaný, mám jednu ženu a pár dětí :-) Mnohoženství je u nás zakázané, takže hledám "jen" milenku. Fajn holku, která je sama, nebo také zadaná a v sexu jí něco chybí. Tu bych si pak rád hýčkal a vodil do soukromí kde bychom se občas společně hezky odreagovali. Ozvi se, pošleme si fotky, zajdeme na oběd a uvidíme jestli budou sympatie vzájemné.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Praha
Muž | 36 let
Frenštát p. Radhoštěm
Muž | 35 let
Karviná
Muž | 37 let
Praha