Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirt : Plzeň

Zdravím všechny dámy zde ..., než jsem se zaregistroval, četl jsem nějaké zdejší inzeráty od mužů i od žen ..., je jich tu spousta. Je těžké nějak zaujmout ..., byl bych moc rád, kdyby se tu našla komunikativní žena, která hledá prima sympaťáka k diskrétnímu přátelství ...:-) Nehledám jenom sex na jednu noc ...

Rád bych na trase mezi Plzní a Domažlicemi našel kamarádku a milenku v jednom. Normální postavy, 35-xx let, k diskrétním nezávazným schůzkám.

Hledám ženu spořádanou, přitom velmi eroticky založenou, s fantazií a hravostí. Sobě podobný protějšek. Vědomí, že najít správného do páru není o střídání partnerů, ale mít jednoho a s ním dělat v sexu úplně všechno, nebát si říct, nestydět se a zažívat opakovaně třeba i nestandardní praktiky a druhý to přijme, neodsoudí, ikdyž se mu strčí prsty a jazyk do... nebo nastaví otevřenou pusu kapkám deště. V lásce a opětování je to krásné. Pokud jsi tady, ozvi se, napíšeme si, sejdeme se. Děkujuu!

Rád bych potkal mladou submisivní ženu, dívku, která by se ráda kamarádila, scházela se zajištěným čtyřicátníkem z Plzně.

Svobodný štíhlý 46/168/68 kg pohodový skromný nekuřák abstinent jemný něžný diskrétní spolehlivý slušný hledá štíhlou dívku ženu i starší z Plzně a okolí. Můžu namasírovat namazat i záda nebo si jen povídat u kávy. Líbí se mě příroda procházky ale i nahota něžné doteky a hlazení nahého těla bez sexu-jestli tě to nevadí. Též mě láká kdo by mě naplacal na holý zadek. Přidám se i k páru. Uvítám dlouhodobý přátelský diskrétní vztah schůzky pouze u vas-bydlim s rodiči. Najdeme se? Budu se těšit. Pa.

Hledám paní z Plzně či plzeňska k seznámení, třeba k dennímu dopisování a schůzkám alespoň 3-4 za měsíc. Spíše ve věku 40 - 55 let, štíhlé či střední postavy, slušné vystupování, nepromiskuitní. Uvítám spíše láskový vztah, je to více osobní. Jsem ženatý a kvůli dětem to prozatím nechci měnit. Mám vyšší štíhlou postavu, kratší hnědé vlasy, spíše introvert (dle okolností), sympatický. Velmi mi chybí dotek, hlazení, vše intimní a pocit opětování. Schůzka k okouknutí nejpozději do týdne.

Mladší holčina na tajný vztah by se tady nenašla?:-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Mělník
Muž | 24 let
Hradec Králové
Muž | 36 let
Praha
Muž | 41 let
Brno

Pohodový ženatý kluk z Plzně VŠ/43 hledá přátelsko-milenecký vztah...

Hledám ženu z Plzenska, na vzhledu a postavě nezáleží, ale na chuti ano :). Věk raději 45 a víc ale není podmínkou. Dlouhodobější vztah vítán. Diskrétně. Najdu? Více o mě zde: https://www.amateri.com/cs/lide/156179/ZDENEK72

Zadaný 48 letý hledá ženu na občasné schůzky. Bez narušení soukromí

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Mladá Boleslav
Muž | 31 let
Rychnov n. Kněžnou
Muž | 49 let
Nitra
Muž | 43 let
Beroun